Kiderült: napokon belül érkezik a HTC ultrabiztosnak mondott blockchain-mobilja
Jövő hét elején mutatja be a HTC ultrabiztosnak mondott mobilját. Elsősorban kriptopénzekkel foglalkozóknak szánják a meglehetősen borsos áru készüléket.
Jövő hét elején mutatja be a HTC ultrabiztosnak mondott mobilját. Elsősorban kriptopénzekkel foglalkozóknak szánják a meglehetősen borsos áru készüléket.
Furmányos módszert eszeltek ki a hackerek, hogy felkerüljön a számítógépekre a vírusuk: valódi Flash Player-frissítést kínálnak letöltésre, és amíg fut a telepítés, a háttérben egy másik program is felmászott a gépre.
Közép-Európa legnagyobb online kereskedője nyit bemutatótermet a Róbert Károlyon, 200 ezer féle terméket kínálnak. Például rendelhet egy Teslát is online, 32 millióért.
Sok borsot törtek a felhasználók orra alá a kriptopénzt bányászó appok, de végre a Google is megelégelte ezt. Megváltoztatta a Play Store irányelveit.
Ha torrentezik, akkor fizessen érte, ha mással nem is, de legalább a CPU-ja teljesítményével – vette elő újra a régi lemezt a legnépszerűbb torrentoldal, a The Pirate Bay.
A harmadik negyedévre ígéri a HTC Exodus nevű blockchain-mobiljának piacra kerülését. Ezzel megelőzheti a svájci Sirin Labs hasonló célú telefonját.
Még tavaly ősszel jelentette be a svájci Sirin Labs, hogy blockchain-mobilt készít. Immár azt is tudni, hogy mikor jelenik meg, és várhatóan mennyibe fog kerülni a különleges telefon.
A kriptodeviza-kereskedési központ azt ígérte, hogy pótolja az elveszett kriptodevizát saját tartalékaiból, és minden felhasználó vagyonát biztonságba helyezte a biztonságos, úgynevezett "hideg pénztárcákba".
Amellett, hogy kriptopénz-bányászatból szerez bevételt fejlesztőinek egy malware, még azt is bünteti, ha nem igazán erős antivírus fut egy számítógépen.
A bitcoin utódának, a gépek közti világméretű elszámolás eszközének szerepére készül az új digitális valuta, az iota.
Álkriptodevizából megvalósuló álbefektetést népszerűsítő honlapot indított el az amerikai Értékpapír- és Tőzsdefelügyelet (SEC), hogy így próbálja meg a lehető legszemléletesebben bemutatni a kriptodevizák és a kriptodeviza kibocsátásával történő tőkegyűjtés (ICO) kockázatait.
A Facebook nagyon komolyan gondolja, hogy kriptovalutát készít.
Természetesen Venezuelában található az a szálloda, ahol csak petróval lehet fizetni. Cserébe ezért állítólag "hétcsillagos" szolgáltatás jár.
Csütörtök óta négy céget bírságolt meg a Magyar Nemzeti Bank.
Eltérített androidos mobilok, meghekkelt kormányzati weboldalak, kutatási célokra használt szuperszámítógép – a közös bennük, hogy a bűnözők kriptovalutákat próbálnak bányászni a segítségükkel. Ez a bűnözők új kedvence.
A jelek szerint a Google mért szerdán bejelentett döntésével nagy ütést a kriptovalutára.
Különös dolgot talált ki egy felnőttfilmes startup: nemhogy pénzt kérnek az általuk szolgáltatott tartalomért, épp ellenkezőleg, ők fizetnek a felhasználónak. Ingyen persze semmi nincs, így meg is kérik az árát. Az azonban a pénznél is értékesebb dolog. Úgy hívják: személyes adat.
Mesébe illő nyereségekről és rémtörténettel felérő veszteségekről egyaránt lehet olvasni a Bitcoin kapcsán. De mi az a Bitcoin? Az alapozáshoz a Bankmonitor szakértőjétől kértünk segítséget.
A SikurPhone egyrészt garantált hacker-biztos védelmet nyújt a gyártói ígéretek szerint, a rajta tárolt adatok pedig akkor is titkosítva maradnak, ha a telefonnak netán lába kél.