Az oroszok elkezdtek mobil atombunkereket gyártani
Két napig védelmet adó, telepíthető atombunkerekről van szó.
Két napig védelmet adó, telepíthető atombunkerekről van szó.
A kiberbűnözők egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek a mobilokat célzó támadásokra, mióta az eszközök jelentősége óriásira nőtt a mindennapjainkban. Ennek következtében kisebb aknamezőn találhatjuk magunkat, amikor internetre csatlakozunk, de pár alapszabály betartásával és jó szokásokkal a kockázatok jelentősen csökkenthetők.
A luxemburgi parlament vitát tart a mobiltelefonok használatának iskolai betiltásáról.
Az 1-es típusú cukorbetegséggel élő gyermekek az igazgatók döntése alapján az iskolában is maguknál tarthatják a mobiltelefont.
Vékonyabb és szögletesebb kialakítással, most először porvédelemmel, ütősebb kijelzővel, gyorsabb processzorral és mindent elárasztó mesterséges intelligenciával került piacra a Samsung Galaxy Z Fold6 és Galaxy Z Flip6. Nézzük, mire képesek a gyakorlatban, mennyire hasznosan az újdonságok.
Az orosz törvényhozás alsóháza büntetné minden olyan digitális eszköz használatát a harctéren, amelyek információt küldenek arról, hogy a felhasználó éppen hol tartózkodik.
Digitális detox a Heinekentől és a HMD-től: egy átlátszó, faék egyszerűségű mobilt fejlesztett a két cég, melynek már a neve is árulkodó.
Új készülékeket jelentett be a finn HMD Global mobilgyártó. Az egyik a rózsaszín ködből hamarosan előbújó Barbie-mobil.
Több tízezer AT&T-ügyfél tapasztalta az Egyesült Államokban, hogy egyáltalán nem működnek a mobilszolgáltatások. Rögtön szárnyra kaptak a kibertámadásról szóló összeesküvés-elméletek. A cég magyarázata jóval prózaibb.
Kipróbáltuk a Samsung legfrissebb csúcstelefonjait, a kompakt S24-et, az arany középutas S24+-t és a mindent bele kategóriás S24 Ultrát, sőt, egy ősrégi elsőgenerációs Galaxy S-t is előkotortunk a fiókból.
Hihetetlenül hangzik, de az első e-bookok idén már a huszadik születésnapjukat ünneplik. Megnéztük, hogy mit tud a PocketBook legújabb modellje, a 65 ezer forint ellenében az alapvető könyvolvasáson túl sokat ígérő Verse Pro.
Évente átlagosan 37 százalékkal nő a mobiltelefonos adatforgalom Magyarországon. Viszont úgy tűnik, megállt a hívásforgalom korábban tapasztalt növekedése – mutat rá Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) friss mobilpiaci jelentése, mely a 2019 és 2023 első féléve közötti időszakot vizsgálta.
Lényegesen kisebb a spermiumszám azoknál, akik rendszeresen sokat használják a mobiljukat – világít rá egy új, Svájcban végzett vizsgálat.
Most először Leica kameraszettel és IP68-as vízállósággal támad a Xiaomi őszi T-sorozata, mely kiszáll a megapixel-háborúból és a kiváló ár/érték arányra fókuszál. Teszten a Xiaomi 13T Pro.
Légrés nélküli újfajta zsanér, nagyobb fényerő, gyorsabb processzor – ilyesmi újdonságokkal szolgál a Samsung két új flexibilis kijelzős okostelefonja, kipróbáltuk a Galaxy Z Fold5-öt és Galaxy Z Flip5-öt.
Testközelből ismerkedtünk meg a Galaxy Z Fold5 és Flip5 flexibilis okostelefonokkal, a Galaxy Watch6 és Watch6 Classic órákkal, valamint a háromféle méretben elérhető Galaxy Tab S9 táblagépekkel – jövünk az első tapasztalatokkal.
Már teszteli azt az újdonságot a Microsoft, melynek segítségével egy, a közelben lévő androidos telefonról is instant lehet képeket beszúrni az Office-dokumentumokba.
Több milliárdot sikálhattak tisztára magyar bankszámlákon, a rendőrség 34 embert kapott el.
Mi mindenre elég a csúcstelefonokba zsúfolt több száz megapixel, megannyi kamera és mesterséges intelligencia, és mikor lehet szükség egy úgymond régivágású fényképezőgépre?
A március eleji súlyos tömegbaleset után hasznos funkciót kapott a 855 ezer felhasználóval bíró alkalmazás.
A későbbi leminősítésre utaló döntést három év stabilitás után hozta meg a hitelminősítő, amely a kormányzati lépésekkel indokolta a változtatást.
Ha egy harckocsi kétszer is legördülhet a gyártósorról, akkor 600 felújított orvosi rendelőt hányszor lehet sikerként eladni?
Nem csak a száguldozókkal van baj.
Az öttusaszövetség elnökének ezüstérmét is megszépítette Gulyás Michelle aranya.