"Az agrár lehet menő, már nem egyenlő a sáros csizmával" – interjú Nagy István agrárminiszterrel
Az új Orbán-kormány egyik minisztere sem debütált annyira rosszul, mint Nagy István agrárminiszter: parlamenti bemutatkozó meghallgatásából szakmai kérdések helyett az az egyetlen mondása ment át, hogy a szendvicsét eldobáló migráns miatt nyakunkon a sertéspestis. Ezt követően ültünk le vele, és nemcsak arról beszélt, milyen volt rossz értelemben vett celebbé válni, de terveiről is, amivel a lengyelek példáját követve állítaná új pályára a mezőgazdaságot.