Alonso véleménye az új szezonról, a KERS-ról és a McLarenről
Fernando Alonso jókedvűen érkezett Melbourne-be, a Forma-1 nyitófutamára. Optimista a 2009-es szezont illetően, úgy gondolja, a Renault idén újra harcba száll a világbajnoki címért. A kétszeres világbajnok pilótával a Forma-1 hivatalos honlapja készített interjút.