Egy fél állomást kapott kertjébe a MÁV-tól egy aspergeres kisfiú
A vonatrajongó, Asperger-szindrómás kisfiút egy saját fénysorompóval és irányítóközponttal lepte meg a MÁV.
A vonatrajongó, Asperger-szindrómás kisfiút egy saját fénysorompóval és irányítóközponttal lepte meg a MÁV.
A Buda-Cash március óta előzetes letartóztatásban lévő vezérigazgatójával, Gyarmati Jánossal van közös cége a Miniszterelnökség egyik szakértőjének – írta a Blikk.
Az ingyensör kérdését nem, az örök életét viszont feszegeti Ray Kurzweil korszakalkotónak tekinthető 2005-ös munkája. A szingularitás küszöbén című könyv most jelent meg magyar nyelven. A bevezető ellenére nem ezoterikus elméletekre épít, hanem a tudomány és a technológia alapjain áll. Elolvastuk.
Kábítószer-kereskedés miatt jogerősen négy év fegyházbüntetésre ítélte a 26 éves szlovák M. H.-t, valamint terjesztőjét, a 21 éves komáromi Sz. T.-t a Győri Ítélőtábla szóvivője. A szlovák állampolgár Magyarországon tölti le a büntetését, utána négy évig nem léphet be az országba
Chuck Norris tud 141 karakterben twitterezni – a tudomány és technika fejlődésével a Chuck Norris aranyköpések is lépést tartanak. Összegyűjtöttük a 25 legjobb, IT-val és tudománnyal kapcsolatos Chuck Norris-tényt.
A romák között fölöttébb elterjedt uzsorázásról szóló cikkünk első részét már olvashatták. Alábbi, második fejezetében megpróbálunk utánajárni, hogy mégis kikből lett uzsorás, hogy miért dőlnek be nekik a nyomorgó cigányok, és milyen megoldási képletek születtek a lehetetlen állapotra.
A legnyomorultabb körülmények között élőkön is meg lehet gazdagodni, csak erőszak és arcátlanság kell hozzá. Feudalizmus, szolgaság és kizsákmányolás a magyarországi cigányok között. Cikksorozatunk első részét olvashatják.