A TriGránit a Seychelles-szigeteken épít üdülőparadicsomot

A TriGránit Rt. hétfőn megállapodást írt alá a Shangri-La Hotels and Resort céggel arról, hogy üdülőparadicsomot épít a Seychelles-szigeteken.

  • MTI MTI
A TriGránit a Seychelles-szigeteken épít üdülőparadicsomot

A 2007-ben megnyíló Shangri-La Resort and Spa Seychelles üzemeltetésére szóló szerződés szerint az üdülőparadicsomot a TriGránit Rt. megbízása alapján Fazakas György Építész Kft. tervezi. A közlemény kitér rá: a TriGránit Rt. a projektet jelentős nemzetközi befektetők exkluzív csoportjának megbízása alapján fejleszti. A megbízást adó csoport tagjai között megtalálható: Nathaniel Rothschild, Csányi Sándor, Demján Sándor, Nyúl Sándor és Todd Cowan is.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Nem félünk eléggé

Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.

„A továbbtanulás lenne a legfontosabb, de ez olyan kilátástalan, hogy meg se próbálom” – a Lázár Jánossal vitába keveredő fiatalt kérdeztük

„A továbbtanulás lenne a legfontosabb, de ez olyan kilátástalan, hogy meg se próbálom” – a Lázár Jánossal vitába keveredő fiatalt kérdeztük

Mintha személyes történetében mondaná fel a kormánypolitika kritikáját, olyanok Füle Zsigmond első tapasztalatai a munka világában. Ő az a 18 éves, bácsborsódi fiatal, aki keresztkérdéseket tett fel Lázár Jánosnak bajai fórumán, és panaszára, miszerint keveset keres, a miniszter úgy válaszolt: rossz helyen dolgozik.