Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A BMW a tervezettnél két évvel korábban, már 2013-ben megkezdi egy városi elektromos kisautó gyártását – értesült az Automobilwoche című szaklap. Az újság információi szerint az autót Lipcsében gyártanák. A BMW szóvivője nem kommentálta a lap értesülését.
A német luxusautógyártó tavaly októberben jelezte, hogy 2015-ben tervez piacra dobni egy elektromos meghajtású kisautót karbonszálas karosszériával az észak-amerikai SGL csoporttal és a BMW számára már most is dolgozó bajorországi Landshutban lévő üzem közreműködésével.
A BMW-nél egyébként arra számítanak, hogy 2020-ra az elektromos motorral rendelkező autók a gyártott gépkocsik több mint 50 százalékát teszik majd ki. Azok ugyanakkor többnyire kisautók lesznek, amelyek mindenekelőtt a városi közlekedés céljait szolgálják.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?