Szerdától el kell takarnia a száját és az orrát, ha az OTP-be akar menni

Egyelőre csak elővigyázatosságból vezetik be az intézkedést.

  • hvg.hu hvg.hu
Szerdától el kell takarnia a száját és az orrát, ha az OTP-be akar menni

Koronavírus-járvány

Fellélegezhet kicsit a világ, a Covid-19 ugyan nem tűnt el, de nem keseríti meg a mindennapokat. Ám visszatér-e? És mi van a betegség utóhatásaival? Cikksorozatunkban megtalál mindent, ami a koronavírus-járványról tudnia kell.

November 17-étől az ügyfeleknek kötelező lesz maszkot hordani az OTP Bank fiókjaiban – közölte a bank.

A közlemény szerint a maszknak a szájat és az orrot is el kell takarnia,

csak a hatévesnél fiatalabb gyerekeknek nem kötelező viselniük.

Az OTP azt közölte, hogy elővigyázatosságból vezetik be az intézkedést.

A járvány erősödése miatt jelenleg folyamatosan szigorodnak az intézkedések, rendszeres a munkavállalók tesztelése, szigorodik a maszkhasználat és plexiüvegekkel, kézfertőtlenítővel, gyakoribb takarítással védekeznek a fiókokban és a központi irodaépületekben. Emellett a bank folyamatosan ösztönzi ügyfeleit, hogy lehetőség szerint a biztonságosabb és gyorsabb online ügyintézést válasszák”

– írták.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

A végtelen lehetőségek iparága

Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.