A kormány 2026. február 28-áig meghosszabbítja az árrésstopot az élelmiszerekre és a drogériai termékekre is – jelentette be Gulyás Gergely a csütörtök reggeli kormányinfón.
A miniszter azt is elmondta, hogy az érintett termékek sorát december 1-jétől további 14 élelmiszertétellel egészítik ki, melyek között gyümölcsök, marharészek, bébiételek és májkrém is lesz.
A kormányinfón az is elhangzott, hogy a SZÉP-kártya április 30-áig lesz felhasználható hideg élelmiszerek vásárlására.
A kormányinfóról szóló, folyamatosan frissülő cikkünk itt olvasható.