Február végéig meghosszabbítja az árrésstopot a kormány

Az érintett termékek sorát pedig újabb 14 élelmiszertétellel egészítik ki.

  • HVG

A kormány 2026. február 28-áig meghosszabbítja az árrésstopot az élelmiszerekre és a drogériai termékekre is – jelentette be Gulyás Gergely a csütörtök reggeli kormányinfón.

A miniszter azt is elmondta, hogy az érintett termékek sorát december 1-jétől további 14 élelmiszertétellel egészítik ki, melyek között gyümölcsök, marharészek, bébiételek és májkrém is lesz.

A kormányinfón az is elhangzott, hogy a SZÉP-kártya április 30-áig lesz felhasználható hideg élelmiszerek vásárlására.

A kormányinfóról szóló, folyamatosan frissülő cikkünk itt olvasható.

Hozzászólások