Belehalt sérüléseibe a Veszprémben meglőtt postás

Belehalt sérüléseibe csütörtökön az a veszprémi postás, akire kedden egy ismeretlen három lövést adott le Veszprémben. A Magyar Posta Rt. saját halottjának tekinti a 46 éves férfit.

  • unknown unknown
Belehalt sérüléseibe a Veszprémben meglőtt postás
Kedden Veszprémben, a Cholnoky lakótelepen, az egyik lépcsőházban egy ismeretlen megtámadott egy postást, aki a nyugdíjakat kézbesítette volna, rálőtt, kirabolta, majd elmenekült a helyszínről. A támadás következtében életveszélyes sérüléseket szenvedett postást mentőhelikopterrel a győri kórház idegsebészetére szállították, ahol ma belehalt sérüléseibe.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság továbbra is nagy erőkkel keresi a tettest. A nyomravezetőnek a rendőrség félmillió forintot ajánlott fel, így a posta másfél millióra emelt felajánlásával együtt összesen kétmillió forintot kap a meggyilkolt postás családja. A háromgyermekes Fódi Györgyöt a Magyar Posta Rt. saját halottjának tekinti, temetéséről a családdal együtt intézkedik, családját, gyermekeinek további tanulmányait a posta a jövőben támogatja. (MTI)

Milyen hatása lehet az új, 3 százalékos kamatozású lakásvásárlási hitelnek?

Orbán Viktor bejelentése alapján 3 százalékos kamatozás mellett kaphatnak lakáscélú jelzáloghitelt azok, akik első ingatlanjukat vásárolnák meg. De mennyit nyerhetnek az érintettek az új kölcsön indulásával? Hogyan hathat az új támogatás a lakáspiacra? Milyen feltételei lehetnek? A Bankmonitor szakértői elemezték a bejelentést.