Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Tiltakoznak a Haladás szurkolói amiatt, hogy a rendőrség hat tárukat állította elő egy szombati, kaposvári futballmeccsen, illetve az után. A rendőrség szerint nem igazak a szurkolók állításai, az előállított személyek agresszívan léptek fel, jogos volt az intézkedés velük szemben.
A kaposvári Rákóczi Stadionban szombat délután megrendezett futballmérkőzésen a szurkolók közül egy, majd a mérkőzést követően további öt embert állítottak elő a rendőrök rendzavarás miatt. A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint a szabálysértők ellen a Kaposvári Rendőrkapitányság indított eljárást. Az intézkedésen felháborodott Haladás-szurkolók vasárnap közleményt adtak ki, amelynek tartalmát a rendőrség cáfolta.
A Haladás-szurkolók közleményükben egyebek közt azt írták, hogy szurkolótársuk nem követett el olyan cselekményt, "melynek következtében 5-6 rendőrnek kellett a betonra leteperni és ott brutálisan ütlegelni". A drukkerek szerint a rendőrök indokolatlan fellépést tanúsítottak a Haladás szurkolóival szemben, és "több rendőrön nem volt azonosító szám, melyről fénykép is készült." Szerintük a készenléti rendőrség az elmúlt hónapokban hasonló módon lépett fel más táborokkal szemben is, amit szintén elfogadhatatlannak tartanak.
A szurkolók által leírtakat az ORFK Kommunikációs Szolgálata az MTI-hez eljuttatott közleményében visszautasította azzal, hogy az abban szereplő állítások minden alapot nélkülöznek. A mérkőzés biztosításában résztvevő rendőrök a velük szemben agresszívan fellépő rendbontókkal szemben törvényesen, és az arányosság követelményeire figyelemmel jártak el - szögezte le a rendőri közlemény.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.