Elszállították a törökszentmiklósi vasútállomáson földmunkák közben talált tüzérségi lőszert, amely egy második világháborús magyar repeszromboló gránát volt - közölte az MH Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezred kommunikációs tisztje az MTI-vel. A 10,5 centiméteres gránátot egy arra kijelölt helyen megsemmisítik. A Mávinform közlése szerint ismét megindulhatott a vonatközlekedés. A késések fokozatosan csökkennek a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyíregyháza-Záhony vasútvonalon. A tűzszerészeti beavatkozás ideje alatt az utasokat pótlóbuszok szállították Szajol és Fegyvernek-Örményes állomás között.
Újra járnak a vonatok Szajol és Fegyvernek-Örményes közt
Világháborús tüzérségi lövedéket találtak Törökszentmiklóson, ezért egy ideig nem jártak a vonatok Szajol és Fegyvernek-Örményes vasútállomás között.
Egy óránál is hosszabb késésekre kell számítani a győri vonalon egy leszakadt felsővezeték miatt
Sándor-palota: Magyarék olyan jogalkotási visszaélésre készülnek, amilyenre Sulyok nem látott még példát
A túlgondolás csapdája: miért pörög tovább az agyunk akkor is, amikor már rég nincs szükség rá?
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülhet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
Közös projektcéget hozna létre a főváros és a Tisza-kormány Rákosrendező beépítésére
Thomas Friedman: Trump csődöt bejelentő ingatlanfejlesztőként tárgyal Iránnal
„Biztató előrelépéssel” zárult az amerikai-iráni tárgyalások első fordulója Svájcban
Kezd elfogyni az ivóvíz Ráckeve környékén
A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.