Egy szomszéd szerint az anyja sokat veszekedett vele, emiatt szökhetett el otthonról a szegedi lány, akit a gyanú szerint a később bátyja megölt és feldarabolt.
Az RTL Híradónak nyilatkozó Szekeres Józsefné azt állítja, jól ismerte a családot. Először öten éltek a kétszobás, tízedik emeleti panelban, de a 2008-ban, 17 éves korában meggyilkolt lány nővére és bátyja is korábban elköltözött már otthonról, mert nem jöttek ki a szülőkkel.
A szomszéd szerint végül a legkisebb testvér is ezért költözhetett a bátyjához nem sokkal a tragédia előtt.
Ahogy arról korábban már beszámoltunk, a lányt évekig eltűntként tartották nyilván, de a rendőrök tegnap bejelentették: a bátyját gyanúsítják azzal, hogy megölte és eltüntette a holttestét.
Gyilkosság áldozata lett az a tizenöt éve eltűnt lány, akivel a gyanú szerint néhány hónappal később a bátyja végzett, a napokban letartóztatott férfi tagadja a bűncselekmény elkövetését - közölte Petőfi Attila rendőrségi főtanácsos csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján.
A most 39 éves férfit letartóztatták.