Orbán levelet írt a Fradi-szurkolóknak

Orbán Viktor levélben válaszolt a hozzá petícióval forduló fradistáknak és azt írta, nem szól bele az FTC ügyeibe, vagyis nem mozdítja el Kubatov Gábort.