Véget ért a tűzijáték, lezárták a metrót a Batthyány téren
Biztonsági okokból egyelőre lezárták a Batthyány téri metró- és HÉV-állomást – közölte a hétfő esti tűzijáték idején a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az MTI-vel.
Biztonsági okokból egyelőre lezárták a Batthyány téri metró- és HÉV-állomást – közölte a hétfő esti tűzijáték idején a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az MTI-vel.
A vasárnapi szélsőjobbos demonstráció után erős a rendőri készültség Cegléden. A polgármester jobbikos bajkeverésre gyanakszik, a Jobbik fenyegetőzik, az LMP és a baloldali pártok a szélsőjobb és a belügy felelősségét firtatják.
Újszülöttet keresnek Pécsen; a gyerek múlt szombat reggel született, de egyelőre nem tudni, hogy hol van – értesült az MTI hétfőn bűnügyi forrásból.
A 2-es villamosok jelenleg a Közvágóhíd és a Kossuth Lajos tér között járnak.
Baleset miatt torlódik és a vészsávon (leállósávon) halad a forgalom az M7-es autópálya Balaton felé vezető sávjában, Székesfehérvárnál.
Feloldották az útzárat a 82-es főút veszprémvarsányi szakaszán, ahol hétfő délelőtt árokba hajtott egy motoros.
Cegléd polgármestere szerint hamis információk alapján, kifejezetten Szent István ünnepére időzítették megmozdulásukat minden valószínűség szerint Jobbik-szimpatizáns körök a város magyar-roma lakta külterületére.
A miniszterelnök-helyettes hétfőn tárgyalt a Szent István ünnepére hivatalos látogatásra Budapestre érkezett III. Teophilos jeruzsálemi ortodox patriarchával.
Lesodródott az útról és árokba borult egy motoros Veszprémvarsánynál hétfő délelőtt, a helyszínelés ideje alatt teljes útzár van érvényben a 82-es főút érintett szakaszán.
Az augusztus 20-i állami ünnepségen, a Parlament épülete előtti Kossuth Lajos téren tettek ünnepélyes esküt a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen végzett ifjú katonatisztek.
A Himnusz hangjaira Magyarország lobogójának ünnepélyes felvonásával kezdődött meg hétfőn Budapesten, a Kossuth Lajos téren az augusztus 20-ai központi állami ünnepség.