Brazília saját magát ejtette ki a focivébéről
Sokáig úgy tűnt, Brazília kézben tartja a mérkőzést, de Hollandia két váratlan góllal fordított és az elődöntőbe focizta magát. A brazilok még egy kiállítással is nehezítették saját dolgukat.
Sokáig úgy tűnt, Brazília kézben tartja a mérkőzést, de Hollandia két váratlan góllal fordított és az elődöntőbe focizta magát. A brazilok még egy kiállítással is nehezítették saját dolgukat.
Elsőként Tomas Berdych jutott férfi egyesben a döntőbe a wimbledoni teniszbajnokságon, miután pénteken három játszmában legyőzte a jóval esélyesebbnek tartott szerb Novak Gyokovicsot.
Az egyetlen magyar középfutamos, Kucsera Gábor is biztosította a helyét péntek délután a szombati 1000 m-es döntőben a spanyolországi Trasonában zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon.
Nagy csaták és komoly ellentétek jellemezték korábban a labdarúgás két nagyhatalmának, Németországnak és Argentínának a világbajnoki meccseit, s a jelek arra utalnak, hogy szombati negyeddöntőjükön is hasonlóra lehet számítani a fokvárosi Zöld Pont Stadionban.
Visszavágót játszik a vatikáni Svájci Gárda focicsapatával a magyar cigányválogatott Felcsúton hétfőn 17 órakor. A mérkőzés a márciusi római meccs visszavágója lesz.
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) tanulmányozza a kialakult helyzetet, mielőtt döntene Nigéria esetleges büntetéséről.