Perelnek a női focisták a műfű miatt
Közel negyven válogatott játékos keresetet nyújtott be az ontariói emberi jogok bíróságához, mert ellenzi, hogy műfüves pályákon bonyolítsák le jövőre Kanadában a női labdarúgó-világbajnokságot.
Közel negyven válogatott játékos keresetet nyújtott be az ontariói emberi jogok bíróságához, mert ellenzi, hogy műfüves pályákon bonyolítsák le jövőre Kanadában a női labdarúgó-világbajnokságot.
Egy igazoltatás után bilincsbe verték a rendőrök Kabát Pétert, de kiderült, hogy az Újpest veterán játékosát csak a barátnője és csapattársa viccelte meg a születésnapján – írja az Origo a SportKlub híre alapján.
Nem adott igazat a Ferencváros női kézilabdacsapatának a sportág európai szövetsége. A kézisek szerint a szeptember 21-i selejtezőben a Lipcse időn túl dobta a büntetőpárbajt kicsikaró gólját.
Fokozott ellenőrzést rendelt el Miskolcon a rendőrség a szombati Diósgyőr-Ferencváros NB I-es labdarúgó-mérkőzés miatt, a hatóság a rendezvény helyszínét és az odavezető útvonalakat is biztosítja.
Csepelen olimpiai evezős és kajak-kenu pálya épülhet a kormány döntése értelmében.
Thaiföld 2016-ban szeretne otthont adni a Tour de France kerékpáros körverseny néhány szakaszának vagy akár az egész háromhetes viadalnak.
A lengyel Kielce spanyol vezetőedzője, Talant Dushebaev lehet a magyar férfi kézilabda-válogatott új szövetségi kapitánya.
Egyszerre három eljárást is indítottak Berki Krisztián volt Fradi-vezér, most épp televíziós műsorvezető és reality szereplő ügyeivel kapcsolatban – írja a Blikk.
Oslónak vélhetően vissza kell lépnie rendezési szándékától, így már csak a kazah Almati és Peking marad versenyben a 2022-es téli olimpia megrendezéséért. Stockholm, Krakkó és Lemberg (Lviv) már korábban kiszállt.
A bíróság szerint Marschalek Ákos gyilkosa erős felindulásból ölt. A négygyerekes vádlott alkalmazottja volt a későbbi áldozatnak, és erős függőségi viszonyba került tőle. Miután Marschalek egy vita közben megfenyegtte, leszúrta őt egy késsel.
Telt házas lesz jövő szombaton a bukaresti Románia-Magyarország labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés, mivel szinte az összes jegy elkelt.
A Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) főtámogatója lett az E.ON Hungária, amely a megállapodás értelmében a riói olimpiáig szponzorálja a sportágat.
Udvarhelyi Gábor irányítja szövetségi kapitányként a magyar vívóválogatottat a jelenlegi olimpiai ciklus végéig.
Toto Wolff csapatfőnök szerint 99 százalék az esély arra, hogy jövőre is a világbajnoki címért ádáz csatát vívó Nico Rosberg és Lewis Hamilton lesz a Mercedes Forma-1-es istálló két pilótája.
Az U20-as labdarúgó-válogatott edzője a magyar szövetség (MLSZ) elnökségének döntése nyomán Szalai László lett a "csalódást keltő eredményeket" hozó Mészöly Géza helyett.
Dombi Tibor, a DVSC korábbi válogatott labdarúgója rosszul lett a debreceni második csapat keddi edzését követően, és kórházba kellett szállítani.
Ittas vezetésért rövid időre őrizetbe vették Michael Phelps tizennyolcszoros olimpiai bajnok amerikai úszót Baltimore-ban.
Hét aranyat, két ezüstöt és két bronzot szereztek a magyar úszók a rövidpályás világkupa-sorozat hongkongi állomásának második napján. A kedden is öt számot nyerő - és egy ezüstöt is szerző - Hosszú Katinka Európa-csúcsot és országos rekordokat is felállított.
Válogatott játékossal erősített a labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE. A 27 éves Laczkó Zsolt Görögországban, Angliában és Olaszországban is játszott, legutóbb pedig a Ferencvárosban szerepelt. 21-szer lépett pályára a nemzeti csapatban.
A Blikk információi szerint az elmúlt két hétben a VI. kerületi rendőrkapitányság nyomozói sorra hívták be a váci futballklub játékosait tanúkihallgatásra. Többen is Berki Krisztiánra vallottak.