Ne a Wikipédiát nézze, menjen orvoshoz!
Egy amerikai kutatás egyértelművé tette: sok minden miatt érdemes a Wikipédiához fordulni, de orvosi tanácsért egyáltalán nem.
Egy amerikai kutatás egyértelművé tette: sok minden miatt érdemes a Wikipédiához fordulni, de orvosi tanácsért egyáltalán nem.
2012-es iOS-es debütálása után végre a Google Playben is megjelent a Nike fitnesz appja.
Divatos ékszernek tűnik, azonban jóval több és főleg hasznosabb annál az alábbi gyűrű.
Hazai és nemzetközi művészek képei mellett a látogatók síkképernyős kijelzőkön és táblagépeken tekinthettek meg műalkotásokat egy magyarok által alapított informatikai cég által szervezette bécsi kiállításon.
Még a „beintés” egyezményes jele is bekerült az Unicode frissített karakterlistájába. Minden korábbi és új jelecske megtekinthető egy helyen.
Az egyre több területen alkalmazható 3D-nyomtatás népszerűségét jól jelzi, hogy az ideihez képest kétszer akkora méretű helyet foglalnak majd el a hardvereket, szoftvereket és szolgáltatásokat bemutató cégek az elektronikai iparág legfontosabb seregszemléjén, a jövő januári CES-en.
A világ több százezer újságos standja költözött az alábbi weboldalra.
A Google kultúrával kapcsolatos legújabb ötlete a világ legérdekesebb graffitijeinek összegyűjtése, és online bemutatása.
A fotós és videós üzenetek küldésének új formáját ugyan nem a Facebook találta fel, de most bemutatott alkalmazása, a Slingshot révén terjedhet el világszerte. Akár a hasonló dolgokra képes Snapchat és Vine végét is jelentheti a közösségi oldal appja.
Megszűnik a népszerű tévésorozat, a Trónok harca – ezt hirdeti a Facebookon terjedő új hoax, melynek linkjére kattintva vírus érkezik a számítógépre.
Hitte volna, hogy buborékok is hajthatnak egy űrlényt? Ezzel a jópofa és egyszerű mobiljátékkal ez is lehetséges, ráadásul Androidra és iPhone-ra is ingyen letölthető.
Érdekes kísérletbe kezdett a BBC egy brit startuppal karöltve, arcfelismeréssel teszteli a műsorok fogadtatását.
Remek feladat az elmúlt egy év egyik legjobban várt játékáról kritikát írni, már csak azért is, mert ehhez előbb játszani is kell vele. A szóban forgó Watch_Dogs az okosvárosok nem is olyan távoli jövőjét vetíti elénk, egy olyan világot, ahol a privát telefonbeszélgetésektől kezdve a bankszámlákon át a jelzőlámpákig mindenre rálát a város operációs rendszere. Így viszont az is, aki képes betörni a rendszerbe. Ezen a ponton jövünk a képbe mi, a kontrollerünk és egy remek játékhangulat.
Ma már különféle eszközök segítenek kideríteni, mennyi folyadékra van szükségünk. Persze nem mindegy, hogy mit iszunk, és ezt az alábbi okospohár is tudja.
Az iWiW2.com címen elérhető, egyre többek által megosztott oldal a felhasználó iWiW-es belépési adatait is elkéri.
A Washington egyetem két kutatója, Henry L. Roediger és Mark A. McDanel a Sikeres tanulás tudománya címmel írtak egy könyvet, melyből most megmutatjuk az 5 legfontosabb tippet, amelyek hatásosságát a szerzők (is) bizonyították.
Már az is soknak tűnhetne, ha 50-nel felelne a címben feltett kérdésre, pedig még ez a szám is távol áll a valóságtól.
A jelenleg gyerekcipőben járó technológia hamarosan az élet legtöbb területén megoldja az emberiség legnagyobb problémáit – hangzott el a fogyasztói elektronikai cégeket tömörítő szervezet, a CEA által szervezett varsói konferencián.
Bemutatta vizuálisan továbbfejlesztett pályaművét a 2014-es Electrolux Design Lab két továbbjutott magyar versenyzője. A legötletesebb koncepciókra június 27-éig lehet szavazni, a harmadik forduló továbbjutóit június 30-án jelenti be az Electrolux zsűrije.
Nem csak a gyengébb minőség miatt kell vigyázni a kínai okostelefonokkal, a gyártók „üzletpolitikája” sem felel meg az európai irányelveknek, és egy jónak tartott vételt kellemetlen meglepetés kísérhet.