Egy rendezvényen vesz részt a dalai láma és Schmidt Mária
A dalai láma szerint a 20. század a vérontás és az erőszak százada volt. Az új generációnak azon kellene fáradoznia, hogy a 21. század a béke évszázada legyen. Egy prágai rendezvényen beszélt Tibet egyházi és politikai vezetője.