Eladó Leonardo DiCaprio legendás fehér Lamborghini Countach-a, ami túlélte a Wall Street farkasa forgatását
Félmilliárd forintos eladási ár tűnik minimumnak esetében.
hvg.hu
A Bonham's aukciósház november 25-én egy különleges autó eladását tervezi, amelynek leütési ára valahol 1 500 000 és 2 000 000 dollár között lehet. Ez az autó a kettő közül az egyik, amelyet a „Wall Street farkasa” című filmhez használtak. Mivel a filmben egy ilyen autót összetörtek, a túlélő kerül eladásra.
Bonham's
A Countach 25th Anniversary volt az utolsó autó, amelyet Horacio Pagani tervezett, mielőtt 1992-ben megnyitotta volna a saját cégét. A Countach ezen különleges változatát 1988-ban mutatták be, és a cég huszonötödik évfordulójának tiszteletére kapta a nevét. Mechanikailag nagyon hasonló az 5000 QV-hez, a 25th Anniversary azonban jelentős vizuális különbségeket mutat.
Egy 5.2 literes, Bosch üzemanyag-befecskendezéssel ellátott V12-es motor hajtja, amely 420 lóerőt teljesít, az erőt pedig egy 5 fokozatú kézi sebességváltó továbbítja a hátsó tengelyre.
Mázsaszám pakolta, porciózta, leltározta a drogot, miközben a megfelelő légcserélő nélküli helyiségekben marta a szemét, bőrét a sokféle vegyi anyag – így nézett ki B.I. átlagos munkanapja a magyar rendőrség központi kábítószer-raktárában.
Budapest hozzászürkült az országos átlaghoz. A legjobb teljesítményt ugyan a belvárosi iskolák diákjai nyújtották, de átlagban Budapest már nincs az élen.