Rossz ABS miatt 188 ezer Nissant hívnak vissza
A Nissan 188 ezer SUV gépkocsit hív vissza világszerte, többségüket az Egyesült Államokban, az ABS fékrendszert szabályozó szoftver frissítésére.
A Nissan 188 ezer SUV gépkocsit hív vissza világszerte, többségüket az Egyesült Államokban, az ABS fékrendszert szabályozó szoftver frissítésére.
Két személyautó rohant egymásnak a 3-as főút nagyrédei szakaszán. A balesetnek két sérültje van, a főutat lezárták - értesült a HavariaPress.
Ismét teljes szélességében járható az M1-es autópálya országhatár felé vezető oldala Mosonmagyaróvár közelében, ahol korábban fennakadt egy autó a két útpályát elválasztó szalagkorláton, a járművet vezető román állampolgár nem sérült meg - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.
Fennakadt a szalagkorláton egy autó az M1-esen, emiatt a 153-as kilométerénél, az országhatár felé vezető oldal belső sávját lezárták.
Egy ember megsérült, amikor egy autóbusz és két autó ütközött össze a XI. kerületben.
A melegedés miatt tompulnak reflexeink - hívta fel a figyelmet az Időkép.
Az október 23-i rendezvények miatt jelentős forgalmi változásokra, és emiatt a közösségi közlekedés menetrendjének módosulására kell számítani - közölte a Budapesti Közlekedési Központ.
Szinte hihetetlen kimenetelű baleset történt nemrégiben Belgiumban: egy teherautó betonfalra „rakott” egy Mercedest, amelynek sofőrje csodával határos módon túlélte az incidenst.
Az olasz autópálya-rendőrök Lamborghinijei legendásak, a dubaji zsaruknak egészen komoly szupersportkocsi-flottája van, s immáron büszkélkedhetnek egy különlegességgel az ausztrálok is.
A helyszínen életét vesztette az a férfi, akit elgázolt egy személyautó Rábahidvég közelében, miközben az út szélén gyalogolt - értesült a HavariaPress.
A Honda eleve az okos reklámokat kedveli a zseniális poénok helyett és ennek most is remek példáját adták.
A műegyetemi fáklyás felvonulás miatt több utat is lezártak, ezért a Margit híd közelében nehéz közlekedni
Súlyosan megsérült egy motoros, amikor személyautóval ütközött kedden Ajka belterületén - közölte az Országos Mentőszolgálat.
Lezártak egy útszakaszt Gyömrőnél, miután felborult egy személyautó kedd délután.
A 8-as számú főút Herend és Szemenye közötti négysávúra bővítésének tervezésére írt ki nyílt közbeszerzést a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő (NIF) Zrt., a munka becsült ellenértéke nettó 1 milliárd 20 millió forint. A felhívás a legutóbbi Közbeszerzési Értesítőben jelent meg.
Személyautó és elektromos kerékpár ütközött össze kedden Nagykőrösön, a Kecskeméti úton. A balesetben a kerékpáros életét vesztette – közölte honlapján a rendőrség.
Szalagkorlátnak rohant egy autó, emiatt félpályás útzár van az M2-es autóúton.
Az október 23-i rendezvények miatt már kedd délutántól jelentős forgalmi változásokra és emiatt a közösségi közlekedés menetrendjének módosulására kell számítani - közölte a Budapesti Közlekedési Központ.
Az angliai márka túraautója a Vantage V12 S egészen meggyöző adatokkal rendelkezik. A 3,9 másodperces 0-100-as sprinttel a legjobban gyorsuló utcai Aston Martin.
Halálra gázolt egy villanybiciklivel közlekedő 83 éves férfit egy autó Nagykőrösön.