BMW 5 teszt: dinamit a vére
 

BMW 5 teszt: dinamit a vére

A BMW 535i folyamatosan edzésben tartja a szívet, olyan szépen dobogtatja meg minden egyes előzésnél, hogy érezzük, hogy van még bennünk szusz, van értelme léteznünk, ha más öröm, vagy elismerés nem is ér, de legalább ez az odafigyelés, a teljes odaadás, a megfelelni akarás életben tart.

Biró Csongor Biró Csongor




Halálra gázoltak egy férfit Miskolcon
 

Halálra gázoltak egy férfit Miskolcon

Egy 83 éves gyalogost gázolt halálra egy személyautó Miskolcon a Vörösmarty úton. A férfi nem kijelölt gyalogátkelőhelyen ment át, az autós segítségnyújtás nélkül elhajtott a helyszínről – tájékoztatott a rendőrség pénteken.

MTI MTI

Csúnya baleset történt az 55-ös főúton
 

Csúnya baleset történt az 55-ös főúton

Hárman sérültek meg abban a balesetben, ami péntek reggel történt, az 55-ös főúton, Baja és Mórahalom között, amikor egy személyautó áttért a szembe sávba, és beleszaladt egy másik autó utánfutójába, majd egy kisteherautóba.

HavariaPress HavariaPress



Újra rá lehet fordulni a Margitszigetre
 

Újra rá lehet fordulni a Margitszigetre

Csütörtökön teljes szélességében megnyílik a margitszigeti bejáró, amelynek köszönhetően ismét eredeti útvonalán jár a 26-os busz az Árpád híd metróállomás és a Nyugati pályaudvar között - közölte a Budapesti Közlekedési Központ.

hvg.hu hvg.hu