Hiába kért Nagy Márton versenyképes üzemanyagárakat, nem állt meg a drágulás
A szaktárca szerint az üzemanyagárak mozgását jelenleg elsősorban a bizonytalan nemzetközi környezet befolyásolja.
A szaktárca szerint az üzemanyagárak mozgását jelenleg elsősorban a bizonytalan nemzetközi környezet befolyásolja.
A tranzakció várhatóan április végén zárul.
Évek óta követelik az Újpest szurkolói a tulajdonosváltást, most pedig úgy tűnik, hogy valóra válhat a vágyuk. Az Újpest az NB I utolsó olyan klubja volt, amely egyetlen szállal sem kötődött a NER-hez, most ennek is vége szakadhat. A nagy kérdés, hogy mennyire hozhat komoly változást, ha megjelenik egy gazdag cég a háttérben, amelyről már sokan tudni vélik, hogy a Mol lehet.
A lengyel Legfelsőbb Számvevőszék vizsgálatot indítványozott az adásvétel ügyében.
Donald Tusk kormánya már régóta el akarta távolítani pozíciójából Daniel Obajteket.
A változások a Dunakeszi Járműjavító tulajdonosát is érintik.
Zöld után piros-fehérre cserélődik a márkajelzés.
Hernádi Zsolt elnök-vezérigazgató 855,8 millió forintot értő részvénycsomaggal lett gazdagabb.
A hétfői áremelés után csak Szlovákiában drágább a benzin, mint Magyarországon.
Üzleti titoktartásra hivatkozva egyetlen olajtársaság sem adja ki a csővezetékes transzfer árait. Az Adria vezetéken a Molon kívül még egy szerb társaság vásárol, ők nem vádaskodnak, simán nyélbe ütöttek egy tízmillió tonnás olajüzletet - igaz, nekik nem is volt választásuk. Az OMV egy másik, közeli csővezetékkel eteti a finomítóit, de a jelek szerint nekik nincs okuk panaszra.
Előzőleg a Janaf horvát olajvezeték-üzemeltető kiosztotta Hernádi Zsolt vezérigazgatót az olajszállítás ára ügyében.
A társaság több szálon kötődik Mol-vezetőkhöz, illetve az olajcég egy 10%-os tulajdonosához.
„Magyarországon korábban kiszámítható gazdaságpolitika volt, ez az időszak 2020-ig, a Covid-járvány betöréséig tartott. Ezt kellene visszahozni” – véli Hernádi Zsolt.
A Mol-vezér vagyonkezelő alapítványba pakolt közel 1,5 millió Mol-részvényt.
Legalább ezer állat veszik el szilveszter este a tűzijáték és petárdák miatt.
Azt már tudjuk, hogy januártól indul a konyhai hulladékok szelektív gyűjtése, de sok kérdés még tisztázatlan volt, egészen mostanáig. Ki gyűjtheti külön a biohulladékot? Mit lehet bedobni az új, barna kukákba, és mit nem? Pénzbe kerül majd? Kötelező lesz? Nem lesznek túl büdösek az új kukák? Itt vannak a válaszok.
A hitelminősítő szerint a cégcsoport növelte üzemanyagtöltő-állomásai nyereségességét is.
Azt kérik az egyetem vezetésétől, hogy helyezzék vissza a kirúgott docenst pozíciójába.
Kiemelt szerepet kap az alternatív üzemanyagok fejlesztése, az energiahatékonysági tudáscsere, valamint a speciális töltő- és szolgáltatópontok kialakítása is.
Hosszú évek után október közepén váratlanul megenyhült a Nyugat Venezuela felé, és feloldotta a Maduro-rezsimet sújtó legkeményebb szankciókat. A puhulásért cserébe Maduro megígérte, hogy jövőre szabad és fair választásokat tartanak országában. A nyitás hírére egyből felsorakoztak az addig eltiltott nagyvállalatok, hogy rárepülhessenek Venezuela óriási olaj- és gázkincsére, köztük Szijjártó Péter vezetésével a Mol és az MVM is Caracasba utazott barátkozni. De Maduro hirtelen mindent felrúgott, egyre inkább úgy tűnik, hogy a nyugati szankciókat rekordgyorsan visszaélesítik, az éhes cégek meg hoppon maradnak. A helyzet feloldása azon is múlhat, hogy mi lesz Elvisszel.