299 forintos csirke far-hát és 799 forintos étolaj is jöhet februártól
Néhány élelmiszerláncnál már lehet számolni, milyen szintre viszik vissza az élelmiszerek árát.
Néhány élelmiszerláncnál már lehet számolni, milyen szintre viszik vissza az élelmiszerek árát.
A terméket blokk nélkül is visszaveszik a boltokban.
A Tesco kétévnyi tesztelés után Londonban nyitotta meg az első olyan üzletét, ahol a vásárlóknak nem kell pénztárhoz menniük a termékekkel, az ellenértékét ugyanis automatikusan fizetik ki a Tesco alkalmazásán keresztül, amikor távoznak.
Gondolná, hogy már intézheti úgy Budapesten is a vásárlást, hogy leolvas egy QR-kódot, besétál, szimplán a táskájába pakolja, ami kell, aztán távozik, a vásárlás pedig automatikusan megtörténik? Elég futurisztikusnak tűnhet első hallásra, pedig közel sincs szó vadonatúj technológiáról.
A vásárlóknak az üzletlánc bármelyik boltjában visszatérítik a termék árát.
Az újak a boltokban és az online divízión fognak dolgozni.
A G7 szerint már folynak a tárgyalások, de a két boltlánc azt közölte a lappal, hogy nem eladóak.
Szilva Mónika korábban 24 évig dolgozott a Nestlénél.
A Lidl jóval magasabb nettó árbevételt ért el tavaly, mint a Tesco.
Az élelmiszerhulladék jelentős hatással van az éghajlatváltozásra: korábbi becslések szerint az üvegházhatású gázok 8 százalékáért felelős.
Az áruházlánc szerint vásárlóik és a munkatársaik semmit sem éreznek majd a változásból.
Különleges helyettesítő termékeket helyez el a Tesco néhány szerencsés brit vásárló megrendelt csomagjában. Van, aki egy iPhone-t kapott alma helyett, mások csoki helyett egy Samsung Galaxy S21 5G-t találtak a rendelésre összekészített áruk között.
Ritkábban mennek az emberek a boltba, de akkor nagyobb bevásárlásokat tartanak, azonban a kijárási korlátozásokhoz két hónap alatt szoktak csak hozzá.
A vállalatnál március 1-től minimum 250.000 forint az alapbér. Az alku része egy 4 milliárd forint értékű szociális csomag is.