Újabb gépekre jöhet ki a WhatsApp
A világ legtöbbször letöltött mobil alkalmazásai között található a WhatsApp, és úgy tűnik, hamarosan újabb platformokon bizonyíthat.
A világ legtöbbször letöltött mobil alkalmazásai között található a WhatsApp, és úgy tűnik, hamarosan újabb platformokon bizonyíthat.
Az alap (hangos) díjcsomagjai után mobilnetes portfólióját is megújította a Telekom.
A Facebooknak végre sikerült kitalálnia, hogyan lehetne reklámokat megjeleníteni a WhatsAppban. 2020-tól jöhetnek a reklámok.
A telefon használója után kémkedő vírust lehet telepíteni azokra a mobilokra, melyek tulajdonosai a WhatsApp üzenetküldővel kommunikálnak. Ehhez pedig elég egyetlen hívás. A biztonsági rést a fejlesztők már befoltozták, de a vonatkozó frissítést többen valószínűleg még nem töltötték le.
Évekkel korábban maga Chris Hughes is sokat tett, hogy a Facebook ne csak egyetemi projekt legyen. Mostanra azonban gyökeresen megváltozott a véleménye.
A Facebook szokásos éves fejlesztői konferenciáján a keresztplatformos üzenetküldésről is szó esett.
Komoly technikai probléma lépett fel vasárnap kora délután a Facebook tulajdonában lévő szolgáltatások működésében.
A mobil világban általában iOS-es platformra jelennek meg hamarabb az alkalmazások. A WhatsApp üzleti változata viszont már korábban bekerült a Google Playbe, és sokáig nem is lehetett tudni, mikor jelenik meg iOS-re. A napokban elindult valami.
A ma már a Facebook tulajdonában álló WhatsApp üzenetküldő társalapítója, Brian Acton már tavaly márciusban is felszólalt a legnagyobb közösségi oldal ellen. Most még erősebb üzenetet tett közzé minden Facebook-felhasználónak.
Névtelenséget kérő facebookos források szerint Mark Zuckerbergék egy 50 fős mérnökcsapatot állítottak rá arra a projektre, amelyben saját kriptovalutát fejlesztenének a platform számára.
Példás gyorsasággal reagált a WhatsApp a napokban felfedezett biztonsági résre. Már be is foltozta, úgyhogy érdemes letölteni a frissítést.
Felfedeztek egy biztonsági rést a WhatsAppban, amit kihasználva hozzáférhetők az amúgy arcfelismeréssel vagy ujjlenyomattal védett csevegések.