#Állami Számvevőszék





Másfél évig tarthat a Jobbik agóniája

A teljesen elszegényedett Jobbik biztosan nem tudja kifizetni az újabb több százmilliós büntetést, így a párt megszűnhet. Végigvettük, hogyan történhet ez.


Megszűnhet a Jobbik

Rendkívüli kongresszust hívott össze a Jobbik elnöke, miután az Állami Számvevőszék újabb, több százmilliós bírságot szabott ki a pártra.