Ausztria és Szerbia ellenzi az atomenergia felhasználását
Az Európai Biztonsági és Együttműködési Szervezet (EBESZ) Parlamenti Közgyűlésének belgrádi ülésén Ausztria és Szerbia közösen függeléket terjesztett be az atomenergia felhasználásával foglalkozó határozattervezethez.