#EU



A Daimler bepanaszolta a Nokiát

A Daimler német autógyártó az EU trösztellenes hatóságánál bepanaszolta a Nokiát, a távközlési óriáscég szabadalmainak használata miatt. A finnországi székhelyű vállalat szerint a Daimler kiskaput keres, hogy ne kelljen a szabadalmakért fizetnie.


















Az EU-szkeptikusok tárt karokkal várják Orbánt

Miközben Weber Budapestre jön, és a néppárti csúcsjelölt megpróbálja jobb belátásra bírni Orbánt, az Európai Néppártból való kilépést felvető Magyar Nemzet interjút készített az EU-szkeptikus EP-frakció alelnökével.