Benyújtotta lemondását az MVM elnök-vezérigazgatója
Az MVM Magyar Villamos Művek Zrt. elnök-vezérigazgatója, Baji Csaba csütörtökön kezdeményezte munkaviszonyának június 29-i hatállyal, közös megegyezéssel történő megszüntetését, és egyben lemond minden MVM csoportban betöltött tisztségéről - közölte a társaság.