Öltönyös tinik árasztják el a mozikat az új Minyonok-film miatt
Nagy-Britanniában már van, ahol betiltották a mozis öltönyviselést, mert félnek, hogy a filmet poénból megnéző és végigtapsoló tinédzserek elveszik a kisgyerekek kedvét a mozizástól.
Nagy-Britanniában már van, ahol betiltották a mozis öltönyviselést, mert félnek, hogy a filmet poénból megnéző és végigtapsoló tinédzserek elveszik a kisgyerekek kedvét a mozizástól.
Louis Theroux a brit televíziózás ikonikus alakja – legalábbis az Y-generáció, illetve a náluk idősebbek szemében. A mostani tizenéveseknek már ő az az ötvenes faszi, aki a Fiatjáról rappel, és a barátaik erre táncolnak. A Jiggle jiggle-sztori jól mutatja, hogy a TikTok korszakában bármiből és bárkiből lehet mém.
A mémekkel világhírűvé tett magyar „fotómodell” ott segít, ahol tud.
A leköszönő Internet Explorert sokan nem szerették, de azok sincsenek kevesen, akik mókás mémekkel igyekeznek búcsút venni tőle. Ezekből szemezgettünk.
Az interneten, a különböző kommentszekciókban általánosak lettek a vicces, rajzos fotós képek, azaz a mémek, amelyek csattanós formában fejezik ki a mondanivalót. A neten ma már sokféle mém-generátor van, például az alábbi is, amelyiknek a működése mögött mesterséges intelligencia áll.
Egy Caleb nevű férfi ghostingolt néhány nőt, akik videókat készítettek erről, amelyek viharos gyorsasággal kezdtek terjedni a közösségi médiában.
Eltűntek a HVG-címlapok az utcákról, és egy éjszaka leforgása alatt a Juncker-gyűlöletkampány nyomait is lepucolták a hirdetőtáblákról, nehogy saját szemével lássa Manfred Weber. Sebaj, volt helyette fidelitasos bohóckampány Karácsony Gergely ellen, de Tarlós István is maradandót alkotott. Azért a győri polgármester, Borkai Zsolt sztorija sok mindent elhomályosított.
Végéhez közeledik a parlamenti ciklus, mi pedig megnéztük, mik voltak az elmúlt négy évben azok a belpolitikai pillanatok, amelyek örökre beégtek a retinánkba. Az első részben 2018-at elevenítjük fel a választás éjszakájától, nem kronológiai sorrendben. Abban az évben megtudtuk: a kormány sohasem hallgattatná el a máshogy gondolkodókat, kivéve, ha azok az MTVA-székházban vannak, és ellenzékiek.
Moeka Koizumi japán szinkronszínésznő rajongói még 2021 elején kezdtek el mémet gyártani kedvencük balszerencsés történetéből, a napokban azonban ismét önálló életre kelt a története.
A miniszterelnök nemhogy felszállt a mémvonatra, de felcsapott mémmasinisztának.
Nem igazán jött át a mém üzenete, hamar le is került a Facebookról.
Egy korábbi mém félmillió dollárért ment el.
Bár a "Charlie bit my finger" című videó tulajdonjoga nemrég NFT-tokenként cserélt gazdát, az új tulajdonos úgy döntött, a videó tovább élhet a YouTube-on.
Egy olyan mém lehet az ok, amelyen megjelent az öngyilkosság. De nem baj, a mémoldal szerint 6 millió beoltottnál visszatérhetnek.
A Charlie bit my finger az egyik legnépszerűbb gyerekvideó a felületen.
Zoe Roth édesapja még 2005-ben fotózta le a kislányát, a kép pedig olyan jól sikerült, hogy nemcsak egy versenyt nyert meg vele, de az internetet is meghódította.
A klasszikussá vált mentőhívás egyik szereplője azóta mentőtiszt lett.
Igaz, csak nagyjából fél napig.
Az ember örök, és nem változnak gyarlóságai sem.
Békés Gáspár szerint nem hagytak neki más lehetőséget, csak a jogorvoslatot.