Csodaszép szivárvány búcsúztatja a szerdát
Ha van valami jó a tavaszi záporban, akkor ez az.
Nem férfi, aki ilyeneket mond - írta Dúró Dóra jobbikos politikus.
Rosszra készülnek az állatvédők, amint a szurikáták bekerülnek a hírekbe: a gazdag, de cserébe felelőtlen állattartók kedvence ez az állat.
Halastóba hajtott egy személygépkocsi Vállajon, a kocsi teljesen elmerült a tóban.
Összesen 36 fülkéje van a 145 méter magas keréknek, amely három év alatt készült el, és sokáig tesztelték.
Az ember 75 évesen azt vesz fel, amit akar. Főleg, ha férfi.
Az Országos Rendőr-főkapitányság a 112 segélyhívó felelős használatára hívja fel a figyelmet. A pálcikaemberek szereplésével készült animációs kisfilm néhány példán keresztül mutatja be, hogy mikor indokolt a segélyhívás, és mikor nem.
Igényeseknek kínál egyedi ételt egy New York-i étterem, ráadásul a beszámolók szerint azok is megkóstolhatják, akik nem engedhetnek meg maguknak borsos éttermi számlát.
A Pest Megyei Kutató-Mentő Szolgálat Facebook-oldalán azt írták, hogy megvan a mai jócselekedetük.
Szomorú, de tanulságos mese egy szárny nélküli méhecskéről, akit megtalált egy jóságos nő kertészkedés közben. Öreg néne őzikéje 2.0, igaz, most happy end nélkül.
A Facebookra nem illő tartalmak kiszűréséért felelős algoritmus bizony hajlamos mellényúlni. Most egy ártalmatlan mexikói kopaszkutya esett áldozatul Zuckerbergék rakoncátlankodó rendszerének.
Véget értek Németh Szilárd szenvedései, már semmi nem „blokkolja” országgyűlési képviselői ténykedését. A fideszes politikus ugyanis ezzel vádolta a T-Systemset, amiért lehalt a telefon- és internetszolgáltatás az irodájában.