A Jobbik megakadályozná, hogy állami pénzhez jussanak a hazugságot terjesztő propagandaoldalak
Egy most benyújtott törvényjavaslat szerint azok a médiafelületek, amelyekről bíróság mondta ki, hogy hazudtak, nem kaphatnának állami pénzeket.
Egy most benyújtott törvényjavaslat szerint azok a médiafelületek, amelyekről bíróság mondta ki, hogy hazudtak, nem kaphatnának állami pénzeket.
Még a kérdésre válaszoló fideszesek fele szerint is a kormányt, és nem az országot marasztalja el a Sargentini-jelentés, derül ki a Vasárnapi Hírek megbízásából még a strasbourgi szavazás előtt készült közvéleménykutatásból.
Ezzel válaszolnak a kormány által kedd este útnak indított kampányra.
A lebonyolító most is az a Balásy Gyula, akinek cégei jóban vannak a magyar kormányzattal.
Egyre több blog és zugportál tolja a fideszes propagandát, többek között erről is ír a legfrissebb, csütörtökön megjelenő HVG.
A totális médiaháborút Orbán megnyerte, de a lakájmédia piaci alapon nem képes életben maradni, befolyását csak az őrizheti meg, akit táplálnak az állami húsos fazékból.
„Európában még nem vérrel és tűzzel támadnak, azonban a fekete dagály egyre nagyobb, és elhomályosítja az Európai Unió értékeit” – írja spanyol nyelvű publicisztikájában Diego García-Sayan, Peru volt igazságügyi és külügyminisztere.
A Zalaszentmártoni Önkormányzat nevében írt valaki rassziszta hozzászólást egy cikkhez, melyben "feka kanoknak" nevezték a menekülteket. A polgármester az RTL-nek azt mondta, a bejegyzést nem ő írta, de szerinte nincs benne semmi kivetnivaló.
Az Átlátszó egy Excel-táblázatban vezeti, milyen közbeszerzéseket nyer a tíz legnagyobb Fidesz-közeli vállalkozó. 2017-ben a Szíjj László-féle Duna Aszfalt vitt gyakorlatilag mindent, és idén májusban sem lehet oka panaszra. Az állami cégek kommunikációs és pr-feladatainak egy hónap alatt csaknem 11,5 milliárd forintnyi közpénzbe fájnak.
Hont András, Tóta W. Árpád és Csunderlik Péter rácsodálkoznak a fideszes meleglobbira, az altjobbos trashmédiára és arra, hogy ezek a szemetek nem tudnak magyarul. Romkocsmai merengés, olvasunk a sörök között.
A Fidesz harmadjára nyert kétharmaddal április 8-án.
Fennállása óta először osztotta meg a nyilvánossággal a Facebook, mennyi olyan posztot, illetve valótlan profilt távolítanak időnként az oldalról, amelyek sértők a cég szabályzatára nézve. Döbbenetes számadatok következnek, pedig csupán néhány hónapnyi takarítómunkáról van szó.
A szegények nem a Fideszre, hanem az államra szavaztak, amely fenntartja ugyan a kitaszítottságukat, de tudják, hogy csak rá számíthatnak. A vidéki középosztály pedig feltehetően a stabilitás reményében voksolt a folytatásra – mondja Kovách Imre, az MTA Társadalomtudományi Kutatóközpontjának kutatója. Interjú.
Gyalázkodásba és nevetségességbe torkollott Sorosék tüntikéje – ezzel a címmel tett közzé összefoglalót a Mi vagyunk a többség! kormányellenes demonstrációjáról a kormányszócsővé lett Origo.
Az esetnek szemtanúja volt Csepregi János író, aki megpróbálta leállítani a kislánnyal ordibáló, a vonatkozó Facebook-poszt szerint középkorú nőt, de erre "mocskos hazaárulónak" nevezték őt, és hogy nem igazi honvéd, mert nincs esze, hogy "megállítsa az ilyeneket".