Drónvideóból derült ki, hogy Kína legnagyobb vízesését valójában vízvezetékekből táplálják
Az évente turisták millióit fogadó látványosságról beismerték a kínai hatóságok, hogy „a száraz évszakban kicsit rásegítenek”.
Az évente turisták millióit fogadó látványosságról beismerték a kínai hatóságok, hogy „a száraz évszakban kicsit rásegítenek”.
Egész Közép-Európában szakad az eső.
A 150 méter mély vízesésbe most két elefánt esett bele. Mindkettő elpusztult.
Évek óta először vette át az uralmat a jég a térség egyik legszebb vízesésénél.
A globális felmelegedés számlájára írható súlyos aszály miatt szinte teljesen kiszáradt a Zambia és Zimbabwe határán található Viktória-vízesés.
Az állatok a vízesés tetején tartózkodtak, amikor egy erős hullám elragadta őket.
Vélhetően egy elefántborjú csúszott bele először a vízesés szakadékába a thaiföldi Khao Yai Nemzeti Parkban, őt próbálta megmenteni a másik öt, felnőtt elefánt.
Bár volt némi csapadék a télen, ez arra nem volt elég, hogy feltöltse a földalatti vízgyűjtőket.
A hivatalos öntözési idő előrehozatalát kérték a minap a termelők, ezt hivatalosan a Belügyminisztérium rendelheti el. Ha nem öntözhetnek rövidesen, akkor katasztrófa fenyegeti a korai vetésű növényeket, nem lesz borsó, mák és vöröshagyma.
Ha filmben látnánk, hihetetlen túlzásnak tűnne…
Ryker Gamble aktívan részt vett a félmillió követővel rendelkező High on Life csatorna tartalmainak elkészítésében, amely arra próbálta ösztönözni az embereket, hogy mozduljanak ki otthonról, és ne féljenek felfedezni a világot.