Már a csengeri nő sem biztos benne, hogy létezik a mesés örökség
Ha Kósa Lajos a hivatalos iratok alapján elhitte, hogy létezik a pénz, védence hogy ne hitte volna el – teszi fel a kérdést a csengeri örökösnő ügyvédje.
Ha Kósa Lajos a hivatalos iratok alapján elhitte, hogy létezik a pénz, védence hogy ne hitte volna el – teszi fel a kérdést a csengeri örökösnő ügyvédje.
Barterblokkot hoz létre az Európai Unió Iránnal annak érdekében, hogy a várható amerikai szankciók ne sújtsák azokat a cégeket, melyek továbbra is üzleti kapcsolatban maradnak Teheránnal.
Könnyen belefuthatunk a neten drága vagy érvénytelen jegyekbe. A szervezők meg is nevezik a szélhámosnak gondolt jegyirodákat.
A csalók hihetetlenül olcsón hirdetnek ingatlanokat, a baj csak az, hogy ez általában nem az övéké, és nem is eladó.
Az autógumi délelőtt 30 százalékkal drágább, mint este? Műszaki cikkeket este háromnegyed hét után lehet kedvezőbb áron megrendelni, a nadrág ára pedig megmagyarázhatatlanul ugrál 80 és 200 euró között. Miért?
A felhívás drámai, a betegség kevésbé: a gyermeke nem leukémiás, hanem vérszegény. Az anya mégis életmentő svájci műtétről írt a közösségi oldalán, és volt, aki utalt is neki. A bank megteszi a szükséges lépéseket.
Jogilag valószínűleg nehéz belekötni a Huawei új hirdetésébe, etikusság szempontjából viszont mindenképpen aggályos az a reklám, amely az új készülékek fotózási képességeit villantja meg.
Konnektort sejtető matricákkal tévesztik meg valakik a repülőtéren telefon- vagy laptoptöltési lehetőséget kereső utasokat. A hozzávalót pár száz forintért árulják a neten.
Három álhírterjesztő hálózatot kapcsolt le a Facebook – jelentették magyar idő szerint szerda hajnalban a közösségi oldal üzemeltetői. Az orosz és iráni kötődésű csoportok világszerte több ország felhasználóinak is kamu információkat terjesztettek a Facebookon.
Kuponos oldalakon is hirdette zsírbontó kezeléseit a 38 éves nő.
Érkezéskor derült ki, hogy a szállás már nem létezik, rég bezárt.
Egy "gyönyörű szép 0 km-es" autót lehet nyerni a Facebookon? Vagy egy nagyképernyős tévét? Esetleg egy komplett ülőgarnitúrát? Csak egy lájkolást és/vagy egy megosztást kérnek érte? Ha felmerül önben a gyanú, hogy kamu nyereményjátékról van szó, vessen egy pillantást listánkra. Igyekszünk minél teljesebbé tenni, frissen tartani, hogy minél kevesebb embert vezethessenek meg a facebookos csalók.
Napi szinten tucatjával jelennek meg a Facebookon a könnyen azonosíthatóan átverési céllal létrehozott nyereményjátékok. Mutatjuk a legújabbat. Röviden átvesszük azokat a szempontokat, melyek alapján gyorsan rájöhet bárki, ha átveréssel áll szemben.
A Jobbik szerint sikerült bebizonyítaniuk, hogy a kormánypárti képviselők nem olvassák el az ellenzéki javaslatokat.
Statisztikák szerint évről évre emelkedik a felhasználókat, online vásárlókat célzó adathalász-támadások száma. A kibervédelemmel foglalkozó Quadron közleményében felidézi: tavaly a legtöbb eset június–július között, a nyári szezon közepén történt, ebben az időszakban a felhasználók átlagosan minden harmincadik elektronikus levele adathalász e-mail volt.
A banda különböző külföldi cégeket vezetett meg, hogy magyar bankszámlákra utaljanak pénzt.
A 2017-es nagy zsarolóvírus-hullám miatti félelmet, valamint a tájékozatlanságot akarja kihasználni az az adathalász e-mail, ami a napokban kezdett el terjedni.
Az Airbnb köteles módosítani a fogyasztóknak nyújtott tájékoztatásait a díjaival kapcsolatosan. A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) a kötelezettségvállalásra való tekintettel nem állapított meg jogsértést, így bírságot sem szabott ki.
Egy rossz magyarsággal megfogalmazott facebookos spam kering az internet magyar nyelvű szegletében. Sikereket még így is érhet el.
Szorul a hurok azoknak a hirdetőknek a nyaka körül, akik átverik a Facebook felhasználóit. Jön a hirdetések értékelése, ami megmondja, mennyire voltak elégedettek a vásárlók.