Lex Magyar: nyilvánosságra hozták vagyonnyilatkozataikat a Tisza EP-képviselői
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
Tenki Réka élete első futóversenyén vett részt.
Herendi Gábor rendező nagyon eltalált valamit a Futni mentem című filmmel, de az Udvaros Dorottya, Tenki Réka, Lovas Rozi és Trill Beatrix szereplésével készült produkció nemcsak komoly nézőszámot produkált, hanem futók tömegeit is kitermelte. Például a HVG munkatársai körében is:
De a film egyik színésze, Tenki Réka is megihletődött a saját szerepétől, és mint a Facebook-oldalán megosztotta: az idei Vivicittán részt vett élete első futóversenyén, és igazából is teljesítette azt, amit a Futni mentemben csak eljátszott.
Tenki Réka elárulta, hogy a futása nemes célt is szolgált, az Ökumenikus Segélyszervezetnek gyűjtött pénzt, hogy lehetővé tegyék ezer rászoruló gyerek nyári táboroztatását.
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
1978 óta egy és ugyanaz a kérdés: lehet-e valaki olyan jó Superman, mint amilyen Christopher Reeve volt?
Két tankert is megtámadtak a jemeni húszik pár nap leforgása alatt a Vörös-tengeren. Az akciókról és a süllyedő hajókról látványos videókat forgattak.
A hízelgést és a fenyegetést felváltva alkalmazva szavaztatta meg a republikánusokkal Donald Trump a „gyönyörű” költségvetési törvényt.
Az elnök nem vette jó néven, hogy korábbi szövetségese harmadik politikai erőt alapítana. Hogyan babrálhat ki Elon Musk Donald Trumppal?
Közel-keleti válság ide vagy oda, a világ szinte fürdik az olajban.