Amikor ötvenezer dominó közé dobnak bombát - videó
A dominó-döntő videók mindig lélegzetelállítóan néznek ki videón, most egy újabb Guiness-rekordról készült felvétel landolt a YouTube-on.
A dominó-döntő videók mindig lélegzetelállítóan néznek ki videón, most egy újabb Guiness-rekordról készült felvétel landolt a YouTube-on.
A töltött káposzta, a halászlé és a bejgli legalább olyan elmaradhatatlan kelléke az ünnepnek, mint a karácsonyfa, a csillagszórók és az utolsó pillanatban beszerzett ajándékok. Most még van időnk, hogy a bevásárló listánkra pár új fogás hozzávalóit is feljegyezzük.
Íme pár praktikus tanács, hogy a mértéktelenség elkerülésével a jövő évet is jó formában kezdhessük, és a karácsonyi vendégségek során ne szaladjanak fel a pluszkilók.
Egy svéd tévéműsor keretein belül adott koncertet egy szerencsés embernek a legendás zenész a philadelphiai zeneakadémián.
Tudományos kísérletek bizonyították, hogy a főnökök nem csak képletesen érzik magukat magasabb rendűeknek.
A fogyókúrázók előre rettegnek a karácsonyi időszaktól, de lehet úgy alakítani az ünnepi készülődést, hogy formában maradjunk. 7 tipp.
A különc rendező várva várt új filmjében egy hedonista életmódot folytató férfit (Christian Bale) követhetünk, Malicktől szokatlan módon ezúttal kortárs környezetben, de a tőle elvárt varázslatos látványvilággal.
"Jaj, beugrik" – ezt ordította a vezetőfülkében Elsik László társa 1976. június 4-én, amikor Latinovits Zoltán meghalt. A mozdonyvezető biztos benne, hogy öngyilkosság történt. Latinovits a pálya mellett, a bal oldalon sétált, majd egy kitaposott zugátjárónál megállt, hogy bevárja a vonatot.
Kedden késő délutánig nem érkezik front térségünkbe, majd északnyugat felől este egyre többfelé hidegfronti hatás terheli meg az arra érzékenyek szervezetét. Vegye körül magát színes dolgokkal, öltözzön színes ruhákba, ezzel elkerülheti a fásultságot és levertséget.
Többet senki sem hallhatja élőben Szörényiéktől, hogy a Szó veszélyes fegyver, vagy hogy Little Richard énekel. December 28-i koncertjük lesz az utolsó, utána feloszlik az együttes.
Már Magyarországon van Kulcsár Edina, aki vasárnap második lett a Miss World szépségversenyen. A Hír24-nek még extázisban nyilatkozott.
Palotai Zsolt a mai napig CD-re írja ki egyesével a számokat. A szobában, ahol beszélgetünk, faltól falig állnak a lemezei. Januárban történt négy éve a West Balkán-tragédia, szerinte azóta biztonságosabbak a helyek, de a kábítószerek hatását például nehezebb követni. Éppen 16 éve játszik a Rewindban, ahol a fele közönséget elvesztették az elvándorlás miatt. Az egykor a Tilos az Á-t és a Tilos Rádiót is beindító DJ Palotai most 53 éves, 25 éve zenél. Interjú.
Csökkenti a prosztatakarcinóma miatti halálesetek számát a PSA (prosztata specifikus antigén) szintjét mérő vérteszt rutinszerű alkalmazása egy tizenhárom éven keresztül folytatott kutatás eredményei szerint.
Bemutatták a november 7-én elhunyt szerző posztumusz gyűjeményes kötetét, az Egészpályás feltámadást.
A magyar népdalénekes, Miczura Mónika beperelte az amerikai énekesnő Beyoncét, mert a világsztár állítólag a magyar énekesnő hangját is felhasználta egy száma elkészítéséhez.
Hogyan költöztessünk át több tucat tengerimalacot egyik helyről a másikra? Tiszta sor: építsünk nekik ideiglenes hidat, ahol aztán készségesen, rendezett sorban átdöcögnek. A Bio Park Zoo gondozói Nagasakiban így oldják meg a tengerimalac-logisztikai problémát.
A csonka hétvége vasárnapján reggel a tél a szebbik arcát mutatta már a korán kelőknek is, így esélyes volt, elszánt sörfanok feláldozzák a reggeli lustálkodást azért, hogy részt vegyenek egy stand up-on.
A beteges vásárlási láz, és a szétesett családok karácsonyi kötelező időtöltése is komoly veszélyeket hordoz magában a pszichológus szerint.
A Nyuszi és Őz című animáció 120 díjat zsebelt be különböző hazai és nemzetközi fesztiválokon, mától pedig ingyen nézhető végig az alkotók jóvoltából.
Egy ifjú csillag környezetében port "köpködő", Pluto-méretű objektumok egész családját figyelték meg amerikai asztrofizikusok, akik az Astrophysical Journal legfrissebb számában tették közzé kutatásaik eredményeit.