Több mint hatvan műkincs tűnt el az Olümpiai Régészeti Múzeumból
Fegyveres rablók fosztották ki az Olümpiai Régészeti Múzeumot az ókori olimpiai játékok szülőföldjén, Dél-Görögországban, az intézményből több mint hatvan értékes műkincs tűnt el.
Fegyveres rablók fosztották ki az Olümpiai Régészeti Múzeumot az ókori olimpiai játékok szülőföldjén, Dél-Görögországban, az intézményből több mint hatvan értékes műkincs tűnt el.
Szinte látjuk, ahogy a szemüvege mögül megvetően ránknéz, amiért ismét késve vittük vissza a kölcsönzött könyveket –...
Több német kritika a legjobb filmnek járó Arany Medvére is esélyesnek tartja Fliegauf Bence Csak a szél című alkotását, amelynek világpremierjét csütörtökön tartották a 62. Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon.
Február közepétől hétvégeken megnyílnak a Badacsony vidéki pincék kapui. A Badacsonyi Céh Turisztikai Egyesület szervezésében immáron ötödik alkalommal kerül sor a Borbarangolás rendezvénysorozatra.
Az olasz divatlap nagyasszonya, Franca Sozzani - akiről legutóbb akkor írtunk, amikor bevállalta, hogy Terry...
Hát, idáig is elérkeztünk: ma, amikor a zenéinket már mp3-lejátszókon, merevlemezen, haladóbb versenyzők pedig...
A német Marbert Rocel igazából egy nagyon tehetséges trió.
Több mint ötezer vendég, köztük osztrák és külföldi politikusok, színészek és más hírességek vettek részt csütörtök este a bécsi báli szezon fénypontját jelentő Operabálon.
Békéscsabán eddig még nem láthatta a közönség azt a négy Munkácsy-képet, amelyet a festőóriás születésnapja, február 20. alkalmából szombaton nyíló kiállításon mutatnak be az emlékházban.
Ha eddig még nem tettétek, ismerkedjetek meg a nigériai James Brown zenéjével.
Ismeritek Hideaki Ishit? Ismeritek, csak Dj Krush néven.
A csütörtök esti tévéműsorból ezúttal egy felkavaró sorsdrámát, egy kiváló koncertfelvételt és egy kultikus horrorfilmet ajánlunk olvasóinknak.
Milyen lehetett egy hét az ötvenes évek szexbombájával, Marilyn Monroe-val? Egy hét, melynek intim pillanatairól csak a 30 éves szőke színésznő és egy 23 éves naiv fiú tudott. Február 16-tól látható a mozikban a film, ami erről az időszakról lebbenti fel a fátylat.
Sokan Karl Lagerfeld hatásának tudják be az új divatőrületet, a kontrasztos gallért.
Giró-Szász Krisztinával, a köztévé KorTárs című műsorának felelős szerkesztőjével is készült interjú a Flash Art nevű művészeti magazin magyar mutációjának a napokban debütált első számában.