A Molé lett a Waberer's részvényeinek 15 százaléka
Az olajcég több mint 2,6 millió törzsrészvényt vásárolt.
Az olajcég több mint 2,6 millió törzsrészvényt vásárolt.
A boltokat költözés és megújulás miatt zárták be, a webshopot pedig épp most frissítik – közölte a 2Rule-t forgalmazó cég
Az olajtársaság a közgyűlésén 198 milliárd forint osztalék kifizetéséről döntött a 2023-as üzleti év után. A részvényesek közül az OTP is több mint 10 milliárdot kap, a Mol és a magyar állam közös alapítványa pedig több mint 20-at.
Egy nappal azután, hogy a SPAR közölte, még nem indított pert a kormány, a kormányinfón jött az ígéret, igenis meg fogják ezt tenni.
Az eddigi legdrágább magyar híd épülhet meg Mohácsnál – derült ki, miután végeztek az ajánlatok elbírálásával.
A NAV kockázatelemzési rendszerén akadt fenn.
Be nem tartott ígéretek, nyúlások és bukdácsolás jellemezte a felcsúti mágnás sportmárkájának első éveit, de a kormányközeli üzleti világ annyira katonásan sorakozott fel a társaság mögé, hogy egy idő után elkerülhetetlenné vált a siker. 2023-ig legalábbis. Hogy abban az évben mi történt, és miért tűnik most úgy, hogy mindent letekernek, céges beszámoló híján még nem világos. Hogyan jutott a 2Rule idáig?
A GVH szerint a Cup Revolution nem befolyásolta tisztességtelenül a fogyasztókat, de egyes környezetvédelmi állításai nem voltak megalapozottak.
Bővül a Corvinus projekt és a hazai gázkitermelés Sarkad határában.
Optikai kábeleket fog gyártani 8 milliárd forintos beruházással a kínai Fiberhome Kisbéren. Az állam 15 százalékkal tolja meg a gyárépítést.
Kevesebbet vásároltak a magyarok tavaly a SPAR-ban, mint egy évvel korábban, de az üzletlánc így is nyereséges lett volna, a 30 milliárd forint különadó viszont mínuszba küldte le a céget. Arról, hogy a kormány beperelte volna a SPAR-t, a cég vezetői még nem kaptak semmilyen értesítést, és azt tartják valószínűnek, hogy nem hagyja el a bolt Magyarországot.
Nem megy a webshop, bezártak a fióktelepek, új telephelyen a cég.
Kiperelte az Átlátszó az Ormosszén Zrt. vételárát tartalmazó szerződést.
Hogyan térképezik fel azokat a gondolatokat, amiket meg sem fogalmazunk? És mi köszön vissza azokból az adatokból, amelyeket magunk mögött hagyunk? Ezzel foglalkozik a BeHive viselkedéstudományi cég, amelynek alapítója, Nyvelt Anna és adattudományi vezetője, Takács Anna volt üzleti podcastunk vendége.
Horváth László társasága mellett az a kínai cég is érintett, mely a lélegeztetőgép-bizniszben is benne volt.
Az elektromos autókat gyártó vállalat mintegy 2000 dollárral (kb. 740 ezer forinttal) mérsékli árait modellenként több piacon is.
A pályamódosítás egyrészt fakadhat belső igényből, ha nem tudunk azonosulni eredeti pályadöntésünkkel. Másrészt külső kényszer is előidézheti a váltás szükségességét, ha nincs lehetőségünk a végzettségünknek megfelelően elhelyezkedni. Részlet Szabó Renáta tanácsadó szakpszichológus Karrier és önismeret című könyvéből.