Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Szerdai ülésén tárgyalja a kormány a kisgyermekeseket segítő gyed extra program bevezetését – tudta meg a Magyar Nemzet pontosan meg nem nevezett forrásból.
A lap szerdai számában azt írta: az új rendszerben lehetőség lenne arra is, hogy az édesanya legkorábban a gyermek egyéves kora után ismét munkába állhasson, teljes munkaidőben. Mindezt ráadásul úgy, hogy a gyermek hároméves koráig járó juttatásokat akár egy, vagy másfél év alatt is fel lehessen majd venni.
A programhoz szükséges harmincmilliárd forintra megvan a fedezet a jövő évi költségvetésben – írta a lap.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Van egy rossz hírem: hiába a tiltás, hiába a szózat.