Cegléd 650 milliót nyert egy uniós pályázaton, de elfelejtették a városra költeni

Ezúttal kivételesen nem nyoma veszett egy uniós pályázaton megnyert pénznek, nem is értelmetlen kilátóra vagy lombkoronasétányra költötték, hanem Cegléden egyszerűen elfelejtették felhasználni a 650 millió forintos összeget – számol be a Válasz Online. Mivel kamatostul kell visszafizetniük, a bénázás 1 milliárd forintjába kerülhet a városnak.




Fizetés nélküli szabadságra megy Sára Botond főispán az önkormányzati választásig

Mostantól a választás napjáig fizetés nélküli szabadságon lesz főispáni tisztségében Sára Botond, mivel ő a Fidesz józsefvárosi polgármesterjelöltje – ezt a Magyar Nemzetnek adott interjúban jelentette be a politikus. Ha nyer, és visszaszerzi a kerületet a független Pikó Andrástól, akkor pedig a kialakuló összeférhetetlenség miatt lemond a kormányhivatal éléről.