A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A Miniszterelnök Sajtóiroda válaszolt a Demokratikus Koalíciónak az Orbán Viktor esetleges energetikai cégeit firtató kérdésére.
Kerék-Bárczy Szabolcs csütörtöki sajtótájékoztatóján egyebek között arra szólította fel a kormányfőt, számoljon be arról, hogy személyesen vagy strómanokon keresztül van-e érdekeltsége a MET-ben vagy bármely másik, Magyarországgal kapcsolatban álló gázkereskedelmi vállalkozásban.
A miniszterelnöknek semmilyen vállalkozása nincs, így energetikai céggel sem rendelkezik, aki mást állít, az jogi eljárással lesz kénytelen szembenézni - így reagált az MTI-nek a Kerék-Bárczy Szabolcs (DK) csütörtöki sajtótájékoztatóján elhangzottakra Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője. Orbán Viktor miniszterelnök arra kéri a DK politikusát, hogy "sunnyogó kérdések helyett bátran fogalmazza meg állításait, és egyben vállalja ennek következményeit" - áll a reagálásban.
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A tömeg emberekből áll – őket mutatjuk meg külön-külön és együtt a HVG fotósainak szemével.
A Tisza Párt és a fővárosi csőd sem maradt ki.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Beszédek a 30. Budapest Pride-on.
A hatalom melegellenes politikája minden eddiginél több ellenzékit vitt ki az utcára – fogalmazott a Die Zeit tudósítójának egy Budapest Pride-résztvevő.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Szerinte a kérdés csak az, ki akarja-e tenni annak a gyerekeit, amit az elmúlt tíz évben ő is átélt.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.
Közéjük Charles Leclerc fért be.