Feladta magát a 22 éves férfi, aki baltával ment neki böszörményi anyósának

Egy fejszével vágta fejbe a 44 éves nőt, aki nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.

  • hvg.hu hvg.hu
Feladta magát a 22 éves férfi, aki baltával ment neki böszörményi anyósának

Feladta magát az anyósára támadó 22 éves férfi, miután megtudta, hogy nagy erőkkel keresi őt a rendőrség – írja a Dehir.

A fiatalember vasárnap délután egy hajdúböszörményi lakásban kapott össze az anyósával, akit egy fejszével fejbe vágott, majd elmenekült a helyszínről.

A rendőrök körözést adtak ki a szökésben lévő férfival szemben, akit nyomkövető kutyákkal is kerestek. Az elsődleges orvosi vélemény szerint a 44 éves nő nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.

A fiatalember végül a Hajdúböszörményi Rendőrkapitányságon adta fel önként magát, kihallgatták és őrizetbe vették.

Megszavazták a módosított költségvetést, de Budapest csak időt nyert, életet nem - közvetítésünk a Fővárosi Közgyűlés üléséről

Megszavazták a módosított költségvetést, de Budapest csak időt nyert, életet nem - közvetítésünk a Fővárosi Közgyűlés üléséről

A július 1-i határidő előtti utolsó pillanatban, a hétfői rendkívüli közgyűlésen dőlt el, hogy a fővárosi képviselők kiigazították a már korábban, konszenzussal elfogadott 2025-ös költségvetést, így van újra érvényes büdzséje a fővárosnak – év végéig. Ha nem így lett volna, durva korlátozásokkal és pénzügyi nehézségekkel járó állapotra kellett volna készülni.