Egyre több a covidos beteg, a szennyvízadatok is romló tendenciát mutatnak
Október első hetében 228 ezren fordultak orvoshoz légúti fertőzés tüneteivel.
Október első hetében 228 ezren fordultak orvoshoz légúti fertőzés tüneteivel.
Értelmetlen kérdésre értelmetlen válasz.
Egy idős nőt vert át egy telefonos csaló, az összes megtakarítását lepucolta a bankszámlájáról.
A kórház az eljárás lezárultáig nem ad tájékoztatást a tragikus esetről.
A rendőrök Nagybaracskán kaptak el egy német férfi, aki gyerekeket rontott meg korrepetálás közben.
Magyar Péter volt barátnője a négyperces videójában feltűnően gyakran pislant ki balra, konkrét állítást azonban egyelőre nem fogalmazott meg azontúl, hogy a Tisza elnöke Radnai Márkkal együtt megfenyegette. Erre semmilyen bizonyítékot nem mutat fel.
A nő szerencsére megúszta könnyebb sérülésekkel, de ez csak a véletlennek volt köszönhető.
A gyerek csupán kilencéves volt, amikor a férfi molesztálni kezdte.
Az ítélet szerint az állam nem védte meg a lakók élethez való jogát, halálukat pedig nem vizsgálta megfelelően.
Átvágták a kábeleket, papíron meghibásodtak és eltűntek a hivatali laptopok és az adatrögzítők – így hagyta ott a Fidesz az I. kerületi önkormányzatot. Csakhogy a Budavár irányítását átvevő ellenzéki összefogás sem volt jobb: mindenki azonnal a köztisztviselői fizetés többszörösét és drága mobilt akart, de 1 millió forintos íróasztalt is kellett venni – minderről kitálalt a Fülke Extrának adott interjúban a kerület egykori jogi vezetője, dr. Tarjányi Tamás. Elköveti-e Magyar Péter ugyanezt a hibát? Mi lett a NER-kedvencek bérlakásaival a Budai Várban? Hogyan számláz kétszer ugyanazért a munkáért egy ügyvédi iroda? És tényleg ennyire „egykutya”, bárki irányítja is egy önkormányzatot? Hallgassa meg közéleti podcastunkat!
Somkuti Bálintnak is egy kis trailerrel kedveskedett Lánczi Tamás szervezete.
A miniszterelnök az ellenzéki politikus szerint hazudott egy csomó pontban, listázta is azokat.
Egy tengerparti forgatás során rohantak rá a helyiek.
Új megközelítéssel próbál a hajléktalanok segítségére lenni a főváros, szemben a Tarlós-korszakkal, amikor Budapest és a kormány is inkább rendészeti kérdésként kezelte a problémát. új jelenség, hogy több száz hajléktalan átköltözött Ausztriába.
A kormányt törvénytelennek tartja, ennek ellenére a volt miniszterelnök talált érvet amellett, hogy ő és pártja a parlamentben is politizáljon. Szerinte a kivonulás „erkölcsileg feltétlenül pozitív lépés lenne, de politikai értelemben öngyilkos gesztus”.
Repült néhány lángos, saller, kultúrsokkos állapot – a miniszterelnököt megviselhette a szerdai vita, hiszen Dobrev Klára és Magyar Péter Ursula von der Leyen által celebrált frigyről beszélt. Szerinte Manfred Weber volt a tanú. Ő maga viszont most már nem akar uniós ügyekkel foglalkozni, van elég baja a magyar gazdasággal is, ahol gyorsan beígért egy “Demján Sándor-programot”.
„Elképesztő az az erő, amivel szemben tartjuk magunkat, és amivel szemben kell ezt a nemzeti politikát megvalósítani” – fogalmazott a miniszterelnök politikai igazgatója, amikor a szavai miatt kirobbant botrány tanulságait sorolta.
Az erkölcsi bizonyítvány eddig is felvételi követelmény volt, de a jövőben iskolaőrnek jelentkezőknek át kell esnie a kifogástalan életvitel-vizsgálaton is. A már állományban lévőket is ellenőrizni fogják és aki nem megy át, attól azonnal elbúcsúznak.