Házak is veszélyben vannak a víz miatt Fejérben
Lepsényben 20 ház körül kritikus a helyzet a Cina-patak áradása miatt, közvetlen veszélyben 15 ház van.
Lepsényben 20 ház körül kritikus a helyzet a Cina-patak áradása miatt, közvetlen veszélyben 15 ház van.
Az MSZP szerint a 16 százalékos szja-kulcs révén is a saját zsebüket akarják megtömni az „álláshalmozó fideszes politikusok”.
A Jobbik szerint az új alkotmány csütörtökön nyilvánosságra hozott koncepciója nem tartalmazza az általuk szükségesnek tartott radikális változásokat.
A Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön nyomozást indított az Álomsziget projekthez kötődő üzletrész-értékesítés ügyében tudatta a miniszterelnök sajtóstábja. A feljelentő maga Budai Gyula elszámoltatási és korrupcióellenes kormánybiztos volt.
Kulcsár Attila szerint az eddigi eljárásban "alapvető tévedések, megalapozatlanságok voltak a nem megfelelő tőkepiaci ismeretek miatt", s ő most a vallomásával segíteni szeretné a bíróságok munkáját.
Az Élet és Irodalom pénteki száma is üres címlappal jelent meg a médiatörvény ellen tiltakozva.
A havazás miatt átlagosan 30-50 perces késéssel közlekednek a személyszállító vonatok a Budapest-Esztergom vonalon – közölte a Mávinform pénteken reggel.
Egy állami tulajdonú gazdasági társaság adta az In-Kalnak a megbízást 2007-ben. Az biztonsági cég túlment a hatáskörén mert a célszemélyen túl a feleségét is megfigyelték.