Pécsi lövöldözés: hazamehetett a kórházból a második sérült is
Elhagyta a kórházat a november végi pécsi egyetemi lövöldözésben megsérült takarítónő, az öt lövéssel megsebesített diák pedig várhatóan a hétvégén mehet haza.
Elhagyta a kórházat a november végi pécsi egyetemi lövöldözésben megsérült takarítónő, az öt lövéssel megsebesített diák pedig várhatóan a hétvégén mehet haza.
Kisebb mértékben, de tovább emelkedett az influenzaszerű megbetegedések száma: az elmúlt héten 42.900-an fordultak orvoshoz - közölte az egészségügyi miniszter a legfrissebb adatokat ismertetve szerdán az Országgyűlés szakbizottsága előtt.
Országos körözést adott ki a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság (RRI) a BKV Zrt. informatikai igazgatója ellen - írta szerdai számában a Népszabadság és a Magyar Nemzet, de az információt sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánta a lapoknak a rendőri szerv szóvivője.
Elhunyt egy H1N1-vírussal is fertőzött, de krónikus beteg férfi Csongrád megyében - közölte kedden a Szegedi Tudományegyetem klinikai központja.
Egészséges, élénk érdeklődésű, megfelelő körülmények között nevelkedő gyereknek írta le T. Dominiket, a család kutyáinak áldozatává vált kétéves monorierdői kisfiút egy védőnő a 2007-ben történt tragédia kapcsán indított büntetőper keddi tárgyalásán a Pest Megyei Bíróságon.
Magyarországon és globálisan egyaránt csökkent valamelyest a klímaváltozás miatt erősen aggódók aránya a két évvel ezelőtti szinthez képest - derül ki a Nielsen közvélemény-kutató cég 2009 szeptember-októberében készült online felméréséből.
A Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) nem kommentálja azt a napilapban megjelent információt, hogy a nyom- és fegyverszakértői vélemény szerint a romagyilkosságok egyik gyanúsítottja nem járt egyetlen helyszínen sem.
A Fővárosi Bíróság Kulcsár-perben hozott elsőfokú ítéletének teljes hatályon kívül helyezését kérte a Fellebbviteli Főügyészség - írta a per másodrendű vádlottja, Kerék Csaba védőügyvédjének értesülésére hivatkozva a Népszava.
Tízmilliárd forint pluszbevételt vár jövőre a kormányzat a közösségi közlekedés januártól érvényes, az inflációt meghaladó tarifaváltozásaitól, amelyeket a napokban jelent be Hónig Péter közlekedési miniszter - írta szerdai számában a Népszava.
Megpróbált ellopni egy rendőrautót egy fiatalember a VIII. kerületi Népszínház utcában, de nem látta, hogy a sötétített ablaküvegű kisbusz hátsó ülésén két rendőr ül - írta szerdai számában a Népszabadság.
Bajnai Gordon szerint jelentős előrelépés lesz, ha az Országgyűlés a jövő hétfőn elfogadja az antikorrupciós törvényt, de a jogszabály önmagában nem fog minden problémát megoldani, kell, hogy a társadalom is akarja a változást. Nem véletlenül beszélt erről a kormányfő, ma van ugyanis a korrupcióellenes világnap.
A Fővárosi Ítélőtáblán ma jelölik ki a brókerbotrány ügyében a másodfokú eljárás bírói tanácsát - írta szerdai számában a Népszabadság és a Magyar Nemzet.
Kivételes alkalmazkodóképességről tett tanúbizonyságot hosszú pályafutása során a hamarosan távozó igazságügyi és rendészeti miniszter. Az elmúlt években kétféle tárcát vezető Draskovics várhatóan a világ egyik legnagyobb üzleti tanácsadó cégénél folytatja.
Elgázolt Budapesten két gyalogost egy rendőrautó, miután összeütközött egy másik személygépkocsival kedd este.
Valószínűleg a világ legrövidebb távú futóversenyét rendezték a Rákóczi úton. A Budapest Korzó aktivistái újabb pesti anomáliára mutattak rá. Mit gondolnak, mennyi időt szántak a szakemberek a kétszer háromsávos úton való átkelésre? Tippeljenek! A videóban ellenőrizhetik, elég merész-e a fantáziájuk.
Két, kerékpárral közlekedő nőt súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba, miután egy személygépkocsi elgázolta őket kedden Kerekegyházán - közölte a rendőrség.
Beszakadt az aszfalt egy autó alatt kedden Pécsett, a jármű félig elmerült a gödörben felgyülemlett vízben.
Vasárnaptól új menetrend lép érvénybe az ország vasútvonalain, így a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút (GYSEV) Zrt. hálózatán is.
A felhasználók tapasztalatai szerint ismét gond volt a T-Mobile hálózatával. A hvg.hu érdeklődésére az ügyfélszolgálaton megerősítették az információt.
Alárendeltjeinek és beosztottjainak szexuális zaklatása miatt egy év - három év próbaidőre felfüggesztett - börtönbüntetésre és lefokozásra ítélte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság időközben nyugdíjazott rendőrtisztjét kedden a Somogy Megyei Bíróság Katonai Tanácsa. Az ítélet nem jogerős.