Megnyugtató: A Trónok harcát nem érinti a britek kilépése
 

Megnyugtató: A Trónok harcát nem érinti a britek kilépése

A népszerű Trónok harca tévésorozatot, amelyet részben Észak-Írországban forgatnak, nem érinti a berxit - közölte a hétvégén a szériát gyártó HBO, amely a bejelentéssel azoknak a spekulációknak akart elébe menni, hogy a drága produkció uniós forrásokat veszíthet el.

MTI MTI






„Magyar vagyok, de mégiscsak ide jövök haza, Seattle-be”
 

„Magyar vagyok, de mégiscsak ide jövök haza, Seattle-be”

Szakácsi Gábor tizenhét éve él az Egyesült Államokban. A C.A.F.B. punk rock banda alapító-énekesének Amerika az egyetlen kiút volt annak idején abból a pokolból, amiről sokunknak csak elképzelései lehetnek. Nulláról indulva, sok év kitartással végül sikerült egy idegen országban egzisztenciát teremtenie – jelenleg Seattle egyik legfelkapottabb részén él, ahol civil munkája mellett egy amerikai zenekarban zenél.

Pogonyi Nóra Pogonyi Nóra





Ma hét éve halt meg Michael Jackson
 

Ma hét éve halt meg Michael Jackson

Utolsó estéjét azzal töltötte, amivel egész életét: énekelt és táncolt. Majd hazament, és 12 óra múlva a Holmby Hills-i otthonából riasztották a mentőket, mert leállt légzése.

hvg.hu hvg.hu

Fekete György:
 

Fekete György: "A mocskot nem bírom"

Fekete György este 10-kor fekszik, hajnal 2-kor kel, és jövőre leköszönön a művészeti akadémia éléről. A HVG-nek elmondta: azt a művészetet is támogatná, amit nem szeret, de a mocskot nem bírja, nem tűri például, hogy a Parlamentet húgylébe helyezzék a Műcsarnokban. 100 év múlva majd őket is hitelesítik az eredményeik - mondta a művészeti akadémiáról.

Hamvay Péter, Dobszay János Hamvay Péter, Dobszay János



Megunta a Soho Party-slágert? Buzdítsuk inkább ezekkel a magyar csapatot!
 

Megunta a Soho Party-slágert? Buzdítsuk inkább ezekkel a magyar csapatot!

Lassan tudományos ténnyé válik, hogy az éjjel soha nem érhet véget, de be kell, hogy lássuk: a magyar szurkolók repertoárja egy kicsit szegényes a popdalokat illetően. Pedig Pataky Attila is énekelte már, hogy "Győzni fogunk", és a PUF is tud bulizásra bíztatni – arról nem is beszélve, hogy a Soho Partyban is van még bőven puskapor.

B. Zs. B. Zs.