Még előrébb jutottak Szalayék a Dakaron

A Szalay Balázs, Bunkoczi László páros nagyobb probléma nélkül, jó tempóban teljesítette a Peruban zajló Dakar-rali hétfői, hetedik szakaszát, melyen újabb egyórás büntetést kapott, ennek ellenére összetettben a 22. helyre lépett előre.

Borzalmas napon van túl a magyar Dakar-páros

A 20. legjobb idővel ért célba vasárnap a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a Peruban zajló Dakar-ralin, de egy GPS-pont kihagyása miatt egyórás büntetést kapott, ezzel végül a 28. helyen zárta a hatodik szakaszt. Összetettben a 25. helyen vannak.

Messi meglőtte 400. La Liga gólját

A listavezető és címvédő Barcelona 3-0-ra legyőzte a vendég Eibart a spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának vasárnapi játéknapján. Az argentin Lionel Messi az első, 400 gólt lőtt a spanyol bajnokság első osztályában.

Így győztek a sporttörténeti diadalt elért gyorskorcsolyázók

A magyar csapat története során először végzett a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság éremtáblázatának élén: a hollandiai Dordrechtben rendezett kontinensviadalon négy arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet gyűjtött. Az egész kontinensviadal legeredményesebb versenyzője Liu Shaolin Sándor lett három arannyal és két ezüsttel.