Premier League-csapatok célkeresztjében Szalai Attila
Két újonnan feljutó, és egy szaúdi kézbe került klub küzdhet a 24 éves válogatott védő aláírásáért.
Két újonnan feljutó, és egy szaúdi kézbe került klub küzdhet a 24 éves válogatott védő aláírásáért.
hvg.hu
Szabó Szebasztián egyéni csúcsot úszott 50 méter gyorson és ő is bekerült a döntőbe.
hvg.hu
A magyar úszó 67 századdal vert rá az utána másodikként beérkező japán Mizunoma Naokira.
hvg.hu
A vizes sportokat tömörítő szervezet, a FINA vizsgálatot indított a hasonló esetek megelőzése érdekében.
hvg.hu
Anglia maradt az 5. helyen a világranglistán.
MTI
Az úszóversenyek hatodik napja zajlik a Duna Arénában.
MTI
10-9-re nyertek az olaszok a csoportrangadón.
MTI
Hat számban szerepelnek magyar úszók a budapesti vizes világbajnokság ötödik napján.
hvg.hu
Csak egy magyar úszónak nem sikerült elődöntőbe jutnia.
MTI
A négyes az ötödik helyen került be a fináléba.
MTI
MTI
hvg.hu
A magyar férfi vízilabda-válogatott győzelemmel mutatkozott be a hazai rendezésű világbajnokságon: Märcz Tamás együttese négy góllal, 12-8-ra verte a montenegróiak legjobbjait.
MTI
„Nem volt egy jó úszás, okos úszás” – mondta a világbajnok, aki három másodpercet vert a mezőnyre a 200 méter pillangó döntőjében.
Megvan az első magyar érem a budapesti vizes világbajnokságon.
MTI
MTI
hvg.hu
A magyar klasszis ellentmondást nem tűrő úszással győzött a Duna Arénában.
hvg.hu
A 2020-ról tavaly nyárra halasztott tokiói olimpiai és paralimpiai játékok rendezési költsége az eredetileg tervezett összeg duplája, 10,5 milliárd dollár (3929 milliárd forint) volt.
MTI
A korábbi pilóta állítja: a Haas nem fizette ki a 2022-es szezonra járó bérét annak ellenére sem, hogy az aktuális szezonra aláírt szerződésük volt.
MTI
A magyar női párbajtőrcsapat ötödik helyen végzett kedden az antalyai vívó-Európa-bajnokságon, miután utolsó helyosztóján 45-37-re legyőzte a svéd válogatottat.
MTI
A vizes sportokat tömörítő FINA már döntött, de több más szövetség is elemzi a helyzetet.
MTI
Egy kivételével az összes magyar úszó továbbjutott a budapesti vizes világbajnokság negyedik napjának középdöntőibe a Duna Arénában. Hosszú Katinka és Kapás Boglárka 200 méter pillangón, Németh Nándor és Szabó Szebasztián 100 méter gyorson, Kós Hubert és Török Dominik pedig 200 méter vegyesen küzdhet meg a döntőbe jutásért a 18 órakor kezdődő esti programban.
MTI
MTI
hvg.hu
A végeredmény 35-4 lett, a kolumbiai csapatnak esélye sem volt.
MTI
MTI
hvg.hu