Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Közben hallucinációk gyötörték, a végén összeesett és majdnem kicsúszott a szintidőből, de első nőként túljutott a világ legőrültebb, bolondos szabályokkal és elképesztő kihívásokkal teli ultramaratonján Jasmin Paris. Mi hajtotta? És mi hajtja évről évre azokat, akik vissza-visszajárnak?
Anne Hidalgo párizsi polgármester közölte, nem szívesen látja az orosz és fehérorosz sportolókat a francia fővárosban idén sorra kerülő nyári olimpiai játékokon.
Ezerkilencszázhatvanhat nyara volt a legszebb. A nagymamám badacsonyi kertjében töltöttem. Egy présháznak is alig nevezhető, inkább borpinceszerű épületbe húzódtunk éjszakára, a berendezés két vaságyból állt, az egyikben a nagyszüleink, a másikban mi hárman aludtunk, az unokatestvéreimmel, volt még egy asztal petróleumlámpával és két székkel, és egy venyigével fűthető tűzhely. A huszadik századot egy kilencvoltos szárazelemekkel tuningolt Sokol rádió képviselte, azon hallgattuk a magyarbrazilt a nagyapámmal – Németh Gábor író élete meccséről, és további fontos futballtörténetekről.
A szurkolók erre még rá is tettek egy lapáttal, pár másodpercig hallható volt, hogy „ki nem ugrál, büdös román” skandálás, miközben a meccs játékvezetője a román Ovidiu Alin Hategan volt.