Világszerte elérhetetlenné vált több nagy weboldal is
Világszerte felhasználók ezrei jelezték csütörtökön kora este, hogy weboldalak tucatjai váltak elérhetetlenné.
Világszerte felhasználók ezrei jelezték csütörtökön kora este, hogy weboldalak tucatjai váltak elérhetetlenné.
A közmédia még 2019-ben írt arról, mire képes a Pegasus nevű izraeli kémfegyver, és kik használják azt.
A Zoom lehetővé tette, hogy a videohívást biztosító kliensen belül is futtatni lehessen a harmadik féltől származó alkalmazásokat.
A francia Vidprevtyn vakcina ugyanazt a technológiát alkalmazza, mint a gyártó influenza elleni egyik oltóanyaga.
A OnePlus első embere szerint felesleges az iparágban használatos IP-minősítésekkel reklámozni egy telefont, a hivatalos besorolás ugyanis nem sokat mond el arról, mennyiből mit bír ki a mobil.
Az Európai Gyógyszerügynökség (EMA) a múlt héten arra figyelmeztetett, hogy a koronavírus delta változata 40–60 százalékkal fertőzőképesebb.
Bár még hónapok annak hátra addig, hogy az átlagfelhasználó – arra megfelelő gépén – landolhasson a Microsoft új operációs rendszere, egyre többet tudni a majdani frissítés menetéről. Például azt, hogy nem fog magától megtörténni.
Igaz, nem költöttek rá sokat: az egész projekt 4,5 milliárd forintnak megfelelő összegbe került, de ennél azért fontosabb, hogy működik.
Egyénenként nagyon eltérő, hogy a Covid-19, vagyis a koronavírus okozta betegség hogyan érinti az emberi szervezetet. Így pedig az sem azonos, hogy a páciens mennyi idő múlva mondhatja magát teljesen gyógyultnak. Kutatók egy csoportja az okoseszközökből kinyert adatokból nemrég érdekes megállapításokat tettek.
A virológus az InfoRádió vendége volt. Szerinte előbb-utóbb újra maszkot kell majd hordani.
Mindegy, hogy napszemüveget vagy a rendes, olvasás miatt hordott szemüveget rakjuk bele, a LensHD nevű eszköz fejlesztői szerint mindegyiket újjá varázsolja.
Egyre kevesebb időt töltünk tévénézéssel, mégis egyre többet használjuk a tévénket. Elmerültünk az iparági trendek között.